אז חתונה מול הים או בתוך העיר?

אז חתונה מול הים או בתוך העיר?

בחירת אולם לאירוע אינה בחירה קלה. לכל אחד מהאולמות הממוקם בתוך העיר או במול הים יש חסרונות ויתרונות אך ברוב המקרים ההכרעה נופלת על תיאום מועד לחתונה במול הים עקב מיקומו המיוחד והנוף יוצא הדופן שניבט מכל עבר.

חתונה באולם בתוך העיר

האולמות חתונה בשרון בתוך העיר ממוקמים בדרך כלל במקומות די צפופים, ברחובות הומי אדם תוך תנועה די סואנת בכל הרחובות הללו. חלק גדול מהאולמות הללו הם אולמות ישנים שרמת התחזוקה בהם אינה גבוהה ולכן הנראות שלהם אינה מספיק יפה ומעוצבת לחתונה.

מעבר לכך, עקב מיקומם במרכז העיר יש בעיה אקוטית של חניה וכל אורח המגיע לאירוע מחפש חניה זמן רב ולעיתים עקב כך מאחר בסופו של דבר לאירוע. זו הרגשה מאד לא נעימה לחפש חניה ובסופו של דבר להחנות את הרכב במקום שהוא רחוק מאד מהאולם, דבר שמקשה על אנשים רבים ובמיוחד על אורחים מבוגרים, או אורחים המגיעים עם ילדים קטנים.

חתונה במול הים

אין ספק שחתונה במול הים היא עדיפה פי כמה מחתונה באולם הממוקם בתוך העיר. לאולם מול הים שהוא חלק ממלון כרמל קיימת חנייה צמודה המיועדת רק לאורחי המלון ולכן קל מאד להגיע, להחנות את הרכב בחניה המסומנת ולא להחנות במרחק רב עקב מצוקת חנייה.

אולם מול הים הוא אחד האולמות היפים בארץ לאור מיקומו היוצא דופן על צוק המשקיף לים בחוף הים של נתניה. המיקום הגיאוגרפי יוצר יופי משגע והאורחים מוקסמים מכך ונותרים פרק זמן ארוך מול הנוף כדי ליהנות מריחו ומהבריזה הנפלאה.

הדגש הרב שמעניקה הנהלת המלון לנושא הקולינרי הוא מהותי. האוכל הוא כשר ואפשר להזמין גם אוכל בכשרות אחרת בהתאם להזמנתם של בעלי השמחה.

לקוחות שיש להם כמות מוזמנים של כמאתיים עד מאתיים חמישים איש, מתקשים לעיתים למצוא מקום לכמות קטנה יחסית של אורחים. כאן מדובר באולם אירועים על הים שהשקיעו רבות בעיצובו כך שהחופה תיערך ממש על הים באווירה פסטורלית וקסומה והנראות הכללית תהיה מושלמת בזכות הנוף עוצר הנשימה.

 

כתוב/כתבי תגובה