מתכננים סדנה פרטית מחוץ לבית? הזמינו אליה קייטרינג טבעוני!

מתכננים סדנה פרטית מחוץ לבית? הזמינו אליה קייטרינג טבעוני!

סדנאות יוגה במדבר הפכו בשנים האחרונות לטרנד לוהט בקרב צעירים ומבוגרים כאחד. יותר ויותר אנשים מבינים שלעיתים נדרשת הפסקה משגרת היום יום המלחיצה, התחברות מעשית אל האני הפנימי של האדם, יצירת אנרגיה חיובית והטענה של המצברים הפנימיים, כדי להמשיך ולייצר בעולם הגשמי את החזון שבשבילו אנחנו קמים בבוקר.

מטבע הדברים, סדנאות מבודדות כאלו המתקיימות במדבר, מספקות את השקט הפנימי הדרוש לכלל המשתתפים בהן. אולם, מאחר שהן נערכות באיזורים מבודדים, יש צורך בהתקשרות מול שירותים חיוניים שונים, שיאפשרו את קיום הסדנה הזאת. אחד מן השירותים החיוניים האלו הוא שירות קייטרינג איכותי, שיבטיח אספקה של מזון טרי וטעים באופן שוטף לכל ימי הסדנה.

קייטרינג טבעוני לאירועים פרטיים כאלו – הוא דוגמה מצוינת לשירות המתאים לסדנאות שונות. זאת משום שבסדנאות האלו, אחת מן המטרות המוצהרות היא התנקות פנימית, התחברות אל ערכים שורשיים, ניקוי רעלים מן הגוף ועוד. למעשה, שירותי קייטרינג טבעוני מהווים בדיוק את הפתרון המושלם לצרכים האלה: קייטרינג טבעוני מציע ארוחות אסטטיות, טריות וטעימות על טהרת הטבעונות, מקדש את ערך בעלי החיים כפי שחיי אדם עצמם הם מקודשים, ומסייע למשתתפים השונים בסדנה ליצור חיבור חזק יותר עם הערכים המועברים בסדנה.

אם אתם בוחרים להתקשר מול שירות קייטרינג כזה, נסו לוודא כי הוא מספק, לכל הפחות את השירותים הבאים: פינת קפה ותה, אשר כוללת, כמובן, חלב סויה וחלב שקדים. ארוחת בוקר אשר כוללת ירקות ופירות, לחמים טריים, יוגורט, גרנולה ושקשוקה טבעונית. ארוחת צהריים אשר כולל, בין היתר, גם קציצות עדשים, קארי אדום ואורז מלא. כמו כן, ארוחת ערב אשר כוללת מוסקה חצילים ותפו"א עם בולונז חלבון אפונה, ומג'דרה עם עדשים שחורות מונבטות.

אין ספק, שסדנאות שונות המתקיימות בחיק הטבע הכניסו לחיים שלנו לא מעט יתרונות. כדי להפוך את הסדנאות האלו למוצלחות עוד יותר, כדאי יהיה לשקול בחיוב הזמנת שירותי קייטרינג טבעוני, כאלו שיגיעו עד למקום הסדנה באופן שוטף במהלך כל ימי הסדנה.

כתוב/כתבי תגובה