חבילות שי לעובדים – איך לא לצאת קיטשי

חבילות שי לעובדים – איך לא לצאת קיטשי

בכל שנה זה מתרחש לפחות פעמיים בשנה, כשאר בעלי עסקים טורחים כדי להעניק לכל אחד ואחת מן העובדים שלהם חבילת שי. המועדים הכי בולטים הם ראש השנה וחג הפסח, למרות שיש מקומות עבודה שבהם חבילות שי ומתנות הן כאלה שמתרחשות כמעט בכל חג, עם מתנה גדולה יותר ככל שמדובר בחג יותר משמעותי לכולם.

בעולם של חבילות שי ומתנות לחגים יש כבר גיוון כה גדול, עד כי זה בהחלט הרבה יותר פשוט שלא להיכנס אל האזור של מתנת חג קיטשית, אלא להעניק מתנה שווה בכל שנה מחדש.

> קראו כיצד סוכריות ממותגות מנטוס ישדרגו כל חבילת שי

חשיבות מתנות ראויות לעובדים

עובדים הם כאלה שעובדים לא רק תמורת משכורת, אלא מחשבים לעצמם הרבה מאוד דברים שמתאספים לנם לכדי חשיבה חיובית או לא ממש מחמיאה לגבי המקום שבהם הם עובדים בכל יום מחדש.

על מנת שעובד יהיה בעל חשיבה חיובית לגבי מקום העבודה בעל העסק צריך לעמול לא מעט החל מיצירה של מקום שבו נוח לעבוד ועד ליצירה של פעילויות והטבות כמו חבילות שי לחג, שרק עושים את הרצון הזה של עובד להעניק בחזרה למקום העבודה לדבר גדול שמבסס את עצמו בצורה טובה. באופן הזה מקבלים עובדים שבעי רצון, ועובדים שבעי רצון מבצעים את העבודה שלהם על הצד הכי טוב שאפשר במקום עבודתם.

אילו חבילות שי קונים

כולם כבר יודעים כי עבור חגים מסוימים ישנם מוצרים שאותם רואים פעם אחד פעם בחבילת השי שאותה מקבלים מהמעבידים, אולם איך ניתן שלא לחזור על אותה מתנה מלאת קיטש אלא להעניק שי מעוצב ומקורי? כאן הרבה מן האיכות נקבעת לפי השילוב של הדברים הנבחרים לצד האיכות שהם מציעים.

גם אם מצרפים צנצנת של דבש לחג ראש השנה או מיני יינות שונים, ניתן לצוות לכל לאחד מאלה משהו שהוא הרבה יותר ייחודי, ואף ממותג לפי צרכי החברה, כמו שוקולד וקופסת סוכריות מנטה ממותגת למשל הגדה של פסח ממותגת ומהודרת ואת כל אלה לעטוף היטב באריזה איכותית שבה ניתן לבצע שימוש חוזר רק בשל העובדה שהיא לא עוד סלסלה העשויה קש, אלא מארז ייחודי שנראה מחמיא הכין שאותו מחדש משמישים.

כתוב/כתבי תגובה