התאמת תיקים לפעילות של הילד

התאמת תיקים לפעילות של הילד

במהלך חיי ילד הורים רוכשים עבורו הרבה מאוד תיקים. הסוג של התיקים הללו משתנה בהתאם לגיל של כל ילד וילד, ועם מבחר רחב מאוד של תיקים לילדים זה מאוד כדאי להבין את העולם הזה על מנת לרכוש בכל שלב ושלב את התיק הנכון.

תיק החתלה לתינוקות ופעוטות

בשנה הראשונה להיוולד התינוק הורים רבים מבצעים את השימוש הכי גדול עם תיק החתלה שהוא מיועד עבור הילדים שלהם אבל בפועל מבוצע בו שימוש רק על ידם. בתיק הזה הם נושאים בצורה הכי נוחה שאפשר את כל מה שהתינוק זקוק לו החל מחיתולים נוספים ועד לבגדי החלפה. בשלבים הללו הילד לא זקוק לתיק אחר, והתיק מן הסוג הזה מכיל את כל הציוד הרב של תינוק ופעוט באופן הכי נוח שאפשר.

תיק של ילדי גן

התיק הבא שכל הורה רוכש ברגע בו התינוק שלהם עובר לרשות צוות של גן ילדים הוא תיק גן שניתן למצוא באתר טוש תיקים לילדים. זה לא מבטל את השימוש בתיק ההחתלה, אלא מוסיף סוג נוסף של תיק שבו יש ציוד נוסף שבו מבצע צוות הגן שימוש כולל פריטים שהם מניחים עבור כל תינוק ופעוט בתא ייעודי שקיים בתוך הגן עצמו. התיקים הללו לא מכילים חלוקה רבה לתאים כפי שקורה בתיקי ההחתלה, ויש דוגמאות רבות של תיקים שמגיעים במידות קטנות בצורה שמבליטה את השימוש עבור ילדים ופחות עבור ההורים עצמם. בפועל? ההורים נושאים גם את אלה על עצמם…לכן כדאי שהם יהיו נוחים ומחולקים לכמה תאים ככל שרק אפשר.

תיק לילדי בית ספר

בשלבים שבהם הילדים כבר הולכים לבית ספר יסודי הם כבר יודעים בצורה הכי טובה איזה סוג של תיק הם אוהבים מבחינת מראה, והם גם יכולים להחליט בצורה יעילה מה יותר קל להם לתפעל בשעת לימוד ובשעת הליכה. תיק של בית ספר חייב להיות כזה שבו ישנה חלוקה טובה לתאים מרווחים, כולל תאים לכל הציוד של בית הספר ותא ייעודי עבור הנחה של ארוחת העשר. הם חייבים להיות תיקים עם גב מרופד ורצועות מתכווננות ונוחות, ואם ישנה תוספת של גלגלים מסוג טרולי, מה טוב.

 

כתוב/כתבי תגובה