מארגנים מופע ענק: אל תפספסו מסכי הקרנה

מארגנים מופע ענק: אל תפספסו מסכי הקרנה

חתונה, בר מצווה או אפילו הופעה של אמן מתחיל הם אירועים רבי משתתפים שאתם רוצים להפוך לנגישים לכולם, ובין היתר לקיים מופע גדול במהלך האירוע.

כיצד מארגנים מופע?

לעיתים אתם יכולים להתגבר על הפערים על ידי ארגון חלל הפנים של האולם, אך לרוב אם אתם רוצים לגרום לכל המשתתפים להרגיש כאילו הם חלק מהמופע המרכזי, כדאי להיעזר פתרונות טכנולוגיים. באמצעות השכרת מקרנים ומסכים אפשר להפוך את האולם או ההיכל למזמין יותר גם אם הצופים יושבים רחוק ולא יכולים לראות את הבמה. מסכי ההקרנה משנים את הנגישות לאירוע והופכים את הבמה למרכזית באמת.

באילו אירועים משתמשים לרוב במקרנים?

על פי רוב האירועים בהם עושים שימוש במקרנים ובמסכים הם:

  1. הופעות – בפארק הירקון או במועדון הנוער העירוני, אמני מדינת ישראל לא מפסיקים להופיע. בכל גיל ובכל תחום מופע אמנותי לא יכול להתקיים מבלי שהמארגנים מאפשרים לכל הקהל לראות בצורה ברורה את המתרחש על הבמה.
  2. שמחות – הטקס הקבוע בכל חתונה, בר מצווה ואפילו יום הולדת מיוחד הוא הפקת המצגת של הקרובים והמשפחה. אבל אף מצגת לא יכולה לעלות לאוויר מבלי שבאולם יהיה מסך או מקרן שיפעילו אותה.
  3. טקסים רשמיים – טקסי סיום או ימי זיכרון מיוחדים הן ברמת מוסדות הלימוד והן ברמת המדינה מחייבים הקמה של מסכי ענק לטובת המשתתפים. כך ביום היזכון מוקרנים שמות החללים, וקטעי וידאו המשולבים בתוכנית הטקס.

מסייעים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים

לצד השימוש המוכר במסכים, בשנים האחרונות עלה לתודעה הצורך של כבדי השמיעה להנגשת המידע במרחב הציבורי. לכן, קשה מאוד להפיק אירועי ציבורי בלי להזמין מקרן בו יוצג תרגום של האירוע או את המתרגם לשפת הסימנים. חיים בחברה הוגנת דורשים התייחסות גם לאוכלוסיות המיוחדות. ההשקעה במקרנים היא מינימלית אך התועלת לטובת כל משתתפי האירוע השונים היא גדולה. אתם לא חייבים לרכוש מקרן אם אין לכם שימוש קבוע בו, וניתן להשכיר במיוחד ליום האירוע את המקרן והמסך המתאימים לכם. זהו פתרון פשוט שמשדרג את האירוע שלכם וגורם לכולם להנות עד הסוף.

כתוב/כתבי תגובה