דוגמאות יפהפיות לעיצוב צ'קים

דוגמאות יפהפיות לעיצוב צ'קים

אם אתם בעלי עסק: אם אתם ראשי ארגון גדול: מנהלי עמותה: חברה: או אפילו אם אתם אנשים פרטיים שעיצוב ומיתוג זה דבר חשוב עבורכם – חשוב שתדעו כי על גבי השיקים שאתם נותנים – אפשר להטביע מגוון צורות ועיצובים, כמו גם את לוגו החברה ובית העסק. 

כיום, בתי דפוס אשר מומחים בהדפסת שיקים – מציעים מגוון הטבעות מהממות עבור שיקים של כל הבנקים בארץ, בעוד שבכך אפשר להוביל תהליכי מיתוג עסקי ואישי. 

ההטבעה נעשית בשיא הבטיחות, תוך שיתוף פעולה של בית הדפוס עם הבנק, ויצירת שיקים שלא ניתן לזייף דרך נייר מיוחד, הטבעות הולוגרמה, לייזר נגד מחיקה, צבעים ביטחוניים ועוד.

לעוד פרטים באתר אופסט קולור:

https://www.offset-color.com/

אבל אילו דוגמאות יש לעיצוב שיקים?

כיום, אפשר להדפיס פנקסים בהתאמה לעיצוב הלוגו של הבנק ובשילוב הלוגו של בית העסק. מלבד הטבעת הלוגו, אפשר להטביע שמות בצורה מרהיבה באותיות מעוצבות כמו גם להוסיף צבעוניות לכיתוב ולסמלים, כמו גם יוקרה באמצעות צבעי כסף זהב ושאר גוונים נוצצים.

האופציות שניתנות למי שמזמין פנקס צ'קים מעוצב, מגוונות, כאשר לבצע הדפסה של שיקים מעוצבים עם לוגו חברה צבעוני ומרשים. עוד אפשר לשלב רקע של מים רכים משולבים עם שם הלקוח או הלוגו. וניתן לעצב את השיק עם צבעים ייחודיות ולהדפיס פנקסים עם הטבעה יוקרתית מרשימה. 

מי שתוהה לגבי הביטחון של עיצוב כזה או אחר, חשוב שידע כי בתי דפוס המורשים בהדפסה של פנקסים שיקים, עובדים בבטיחות מלאה עם מערכות מקצועיות שמאפשרות קבלת אישור ופרטים מסניף הבנק של הלקוחות. בכך המידע שלכם שמור ומאובטח והשיקים שלכם מאובטחים על ידי נייר מיוחד, הטבעה שלא ניתן לזייף ושאר שיטות לקבלת בטיחות מרבית.

קראו גם על צ'קים בדידים.

אבל מדוע זה כדאי?

הדפסת שיקים כדאית בעיקר עבור בעלי עסקים חברות וארגונים, זאת משום שבכך אפשר למתג את בית העסק בצורה מרשימה, ליצור אמפתיה בקרב לקוחות ולהעביר חוויה יוקרתית וייחודית. מי ששולח שיקים ללקוחות, לספקים, לחברות ולצרכנים – יוכל להאדיר את המותג על ידי שליחת שיקים ממותגים ומעוצבים.

כתוב/כתבי תגובה