האם ניתן להתקין שיש לאמבטיה במטבח?

האם ניתן להתקין שיש לאמבטיה במטבח?

כאשר מדובר בנושא של בחירת השיש לשימושים השונים בבית, חשוב ללמוד מעט על השיש ועל כל מה שיש לעולם השיש להציע לנו על מנת שניתן יהיה להגיע לבחירה הכי נכונה והכי חכמה בסופו של דבר. יש לנו היום כל כך הרבה סוגים של שיש עד שבהחלט אפשר להתבלבל לגמרי כאשר נכנסים אל אולם התצוגות של חנויות השיש.

שיש מתאים למטבח

חשוב לדעת כי ישנם אבני שיש המתאימים בייחוד לשימוש במטבח ויש את השיש שייתן מענה מושלם לחדרי הרחצה, למקלחונים ולחדרי אמבטיה. כל שיש יש לו את התכונות שלו ומה שמתאים למטבח לא תמיד יתאים לחדר האמבטיה וכן להיפך. לא כל מה שיהיה מושלם לחדר האמבטיה יהיה מושלם גם למטבח. ואת כל זה חשוב ללמוד ולדעת לפני שבאים לבחור את השיש לכל המטרות והצרכים בבית.

אז איך תדעו מה השיש המתאים לכם?

האמת היא שלא נוכל כאן על רגל אחת ללמד אתכם את כל התכונות של שיש לאמבטיה או למטבח, ולא נוכל להתייחס לכל התכונות המרכיבות את אבני השש השונים. אך זאת נוכל לציין, כי הדבר הכי נכון והכי חכם זה פשוט לגשת אל איש מקצוע מתחום הבנייה המכיר היטב את כל האפשרויות ואת כל סוגי השיש. זה יכול להיות המוכר בחנות השיש וזה גם יוכל להיות מעצב פנים. בכל מקרה, הם האנשים שידעו לספר לכם על התכונות של כל סוג ושל כל שיש.

שיש רגיש לחום

ישנם סוגים שלש יש שהם רגישים במיוחד לחום או לטמפרטורה גבוהה. אז בעוד שבחדר הרחצה אין להם כל כך סיכוי להיפגע כי החום, גבוה ככל שיהיה לא יהיה גבוה כל כך כמו שעשוי להיות במטבח, כי הנחת סיר רותח או תבנית רותחת שיצאה עכשיו מהתנור תמיד תהיה חמה יותר מכל מה שיש לנו בחדר הרחצה. אם כן ברור כי יש לשים דגש על בחירת שיש שלא ימהר להיפגע בעקבות מגע עם חום.

מנגד יש את אבני השיש נפגעים מחשיפה תכופה למים. ברור כי בחדר האמבטיה יהיה עדיף להימנע מהם.

כתוב/כתבי תגובה