מגדלים תוכי? ציוד מיוחד שבטוח תזדקקו 

מגדלים תוכי? ציוד מיוחד שבטוח תזדקקו 

על פניו, כשאנחנו קונים תוכי לבית או לעסק, הרי שאנחנו נוטים לחשוב שאנחנו לא נידרש לטפל בו באופן מיוחד, בטח לא כמו שאנחנו נצטרך לטפל בחתול או כלב, אם נרצה להביא אותם הביתה. אך גם תוכים זקוקים לסוג מסוים של טיפול, בוודאי אם אנחנו רוצים לשמור על היגיינה, ולספק להם מקום נעים, מסודר ונוח לשהות בו ואם אנחנו לא רוצים להתמודד עם ריחות לא נעימים. 

כפי שאנחנו יודעים, לגדל תוכי זה לא דבר מורכב מדי, בהנחה שהתוכי לא יוצא מהכלוב שלו ובהנחה והוא לא עושה הרבה רעש ולא מפריע לנו או מטריד את השכנים. עם זאת, עלינו לקחת בחשבון, שאנחנו כן נידרש לציוד מיוחד, אנחנו כן נידרש לפרטים ואמצעים שונים בשביל שנוכל לגדל אותו בצורה נכונה והוא יוכל ליהנות אצלנו. 

לפני שנציג כמה פריטים מסוימים שיכולים לעזור לנו בכך, חשוב לומר, אנחנו יכולים למצוא חנויות ספציפיות שמתמחות בגידול תוכים, שיווק של תוכים ומוצרים שונים עבורם, וכן אנחנו יכולים למצוא את הציוד ההכרחי עבורנו, בחנויות חיות שונות, כמו חנות חיות אונליין בולדוג. 

מה אנחנו צריכים בשביל תוכים

בראש ובראשונה, אנחנו צריכים כלוב מתאים. בין אם זה כלוב שניתן לתלות אותו מהתקרה או כלוב שניתן להניח אותו על שולחן, שידה או כל מקום אחר. הכלוב צריך להיות מספיק גדול בשביל שהתוכי יוכל לעוף בתוכו וכן הוא צריך להיות סגור בצורה טובה. חשוב להקפיד על כך, שאנחנו נוכל לנקות את הכלוב בצורה פשוטה מבלי שנצטרך להתעסק עם זה יותר מדי ולא נצטרך לחשוש שהתוכי יעוף מהכלוב. כמו כן, אנחנו צריכים לדאוג שיהיה לנו כלוב מיוחד, מורכב לצד הכלוב הרגיל, בהנחה ויש לנו תוכי זכר ונקבה. שם יוכלו להתבודד. 

כמו כן, אנחנו צריכים לקנות כמובן מזון מותאם לתוכי, בין אם זה מזון יבש, גרגרים ובין אם מדובר במזון אחר, מיוחד, כולל ממתקים מתאימים לתוכי. 

אנחנו גם צריכים לקנות לתוכי שלנו צעצועים בשביל שהוא יוכל לשחק איתם בכלוב. הוא ייהנה מכך, ואנחנו נהנה להביט בו משחק. 

 

כתוב/כתבי תגובה