התפתחות הקניונים בישראל: כך הפך הקניון למקום הבילוי האידיאלי למשפחות

התפתחות הקניונים בישראל: כך הפך הקניון למקום הבילוי האידיאלי למשפחות

הקניונים בישראל כמו גם בעולם עברו התפתחות משמעותית בעשור האחרון, כחלק מהשדרוג אשר נעשה לצורך התאמה מדויקת לצרכי הלקוח. במה מתבטא השינוי וכיצד הפך הקניון למקום בילוי אידיאלי למשפחות? להלן הפרטים.

אבולוציה אשר מתרחשת לנגד עינינו בקניונים ברחבי הארץ

קניונים כפי שהכרנו בעבר השתנו ללא הכר, וזאת בשל כניסה של אמצעים טכנולוגים כמו גם התאמה מדויקת יותר אשר נעשית בהתאם לטעם הקהל. למעשה, אם רבים הספידו בעבר את הקניון לאור המהפכה הטכנולוגית, כיום מהווה הקניון מקום בילוי אידיאלי למשפחות וזאת בשל פיתוח של מתחמים אשר נועדו להפעלה של פעוטות וילדים בכל הגילאים, לצורך מתן מענה להורים אשר מחפשים פעילויות אחר הצהריים. הקניון מאז ומתמיד נחשב למקום מועדף בעבור משפחות, ולכן קניונים רבים השכילו להבין כי עליהם למשוך את הלקוח באופן ייחודי, כחלק מבילוי הכולל לא רק שופינג אלא גם זמן איכות עם הילדים. אטרקציות ופעילויות לילדים בבאר שבע ניתן למצוא בשפע הקניונים ומרכזי הקניות הפרוסים בעיר, כמו גם באזורים נוספים הכוללים את תל אביב (מתחם הסנטר ושרונה) וכן בראשון לציון. יתרה מכך, הקניונים באבולוציה החדשה השכילו להבין כי על מנת להעניק ערך מוסף ללקוח, מוטב להעניק את הפעילויות הללו בחינם או בעלות מסובסדת, המקנה יתרון עצום לקניון ביחס לאטרקציות אחרות מחוצה לו.

מגוון פעילויות לילדים באמצעות ביקור לקניון

הקניונים היום בניגוד לעבר הינם קניונים אשר עברו מהפך שלם, ולכן הם מאפשרים חוויה יוצאת דופן לכל המשפחה. מעבר לנוחות במקום ממוזג וסגור, ניתן כיום להתרשם ברוב הקניונים ממתחמי ענק אשר כוללים שפע של אטרקציות לילדים. בחגים ובחופשת הקיץ מציעים הקניונים מגוון של הנחות, כאשר במעמד הרכישה ניתן לקבל בחינם או בעלות נוחה פעילות לילד אשר מתרחשת בתוך הקניון. המהפכה הזו עתידה להמשיך ולהתקדם, כאשר כבר עכשיו עיריות ברחבי הארץ כמו גם בעלי הקניונים חושבים על אטרקציות ייחודיות אשר יאפשרו להורים לקבל זמן מנוחה ולילדים הנאה בטוחה ומהנה, בתוך הקניון החדיש והממוזג.

כתוב/כתבי תגובה