הסרת שיער בפנים ללא גילוח

איך להיפטר משיער הפנים ללא גילוח?

אם גם לך יש שיער מיותר בפנים, ואת רוצה להיפטר ממנו, בוודאי ניסית שיטות רבות הקיימות בתחום של הסרת השיער בפנים, אך בכולן נחלת אכזבה, ורק משום העובדה כי למרות הכסף הרב שהשקעת בטיפולים חוזרים, השיער עדיין לא נעלם לתמיד. בוודאי ישנם טיפולים בהם שיער הפנים יעלם לצמיתות כמו שמציעים באתר הזה, אך מה הן כל השיטות להסרת שיער הפנים? והאם יש שיטה שמתאימה להסרת שיער ללא גילוח? 

מה הן השיטות הקיימות להסרת שיער הפנים? 

  • גילוח

השיטה הזולה ביותר היא שיטת הסכין. בשיטה זו מגלחים באמצעות סכין את האזור בפנים. השיער נעלם אך בכל מספר ימים יש צורך לחזור על הפעולה הזו, וגם השערות שגדלות הן ארוכות יותר ויותר הקשות להסרה. 

  • קרם

שיטה זו בדומה לשימוש סכין, מסירה את השערה בחלקה העליון בלבד ולא משורש השערה, אך היא לא גורמת לחתכים ופצעים. המחיר של הקרם מעט יותר יקר מהסכין.

  • שעווה 

ניתן גם להסיר שיער מהפנים באמצעות שעווה. בשיטה זו מורחים שעווה על הפנים, ומורטים את השערות המיותרות. השערה מוסרת מהשורש ולכן זמן צמחיה ארוך יותר. ניתן לבצע את הפעולה לבד אך מומלץ ללכת לקוסמטיקאית מוסמכת כדי שתבצע את ההסרה באמצעות שעווה. החיסרון של השעווה שיהיה מחשבת להסרה  כואבת.

שיטות ללא גילוח להסרת שיער בפנים? 

אחת השיטות הטובות והמעולות ביותר להסרת שיער בפנים היא שיטת הלייזר. בשיטת הלייזר יש יתרון גבוה, על פני השיטות האחרות. שיטה זו מומלצת על ידי כל הרופאים והמומחים, אשר יעילה ובטיחותית ביותר. כמו כן בניגוד למכשירים אחרים, היכולים לגרום לכאבים בעת הסרת השיער, מכשיר הזה הוא ללא כאב כלל, מפני שאין קרינה כלל, המכונה אינה גורמת לכוויות, בניגוד לשאר מכשירי הלייזר האחרים, המעדיפים עור בהיר. מכשיר הלייזר הזה מתאים גם לעור כהה, כדי להרגיש חלק יש צורך לחזור על הטיפול כל 4-6 שבועות, והתוצאות נראות במהירות לעומת מכשירי אחרים.

כמה זמן תימשך הסרת השיער במכשיר זה? 

עד חצי שנה כבר האדם יהיה ללא שיערות בפנים לצמיתות וללא כאבים כלל ושוב לא יצטרך להוציא הוצאות מיותרות 

קראו גם על שיטות לשאיבת שומן בלינק https://drglesinger.co.il/bodytite-שאיבת-שומן/

 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

שירותים לאירועים
miko

5 יתרונות של משלוח פלטת ירקות מעוצבת

ירקות נחשבים למזונות מועדפים וניתן למצוא אותם כמעט בכל תפריט ומנה. במקרים רבים, הם מוגשים בצורה הטבעית ביותר כשהם חתוכים בשיטות שונות. אחת מהדרכים להגיש

קרא עוד »
אביזרי אפייה
נופש ופנאי
miko

אביזרי אפייה שצריך בכל בית

אם אתם חובבי אפייה אתם בוודאי יודעים שבכדי לאפות בצורה היעילה, הנוחה והאיכותית ביותר, עליכם לרכוש את כל ציוד האפייה הרלוונטי לכם. כיום ניתן למצוא

קרא עוד »
Uncategorized
miko

מהו חיסון משושה לגורים?

אם זו הפעם הראשונה שבה אתם מאמצים כלב ומגדלים אותו, ברור מדוע אתם תוהים איך תוכלו לדאוג לו בצורה הכי טובה שאפשר. כדאי לדעת שיש

קרא עוד »