כך תעצבו את חדר הילדים שלכם

כך תעצבו את חדר הילדים שלכם

עיצוב חדר הילדים ובחירת שטיחים לחדר הילדים הוא משימה חשובה מאוד ובעל השפעה רבה על חייהם של בני הבית.
השקעה ותשומת לב רבה יובילו לחדר מעוצב ומזמין, ויגרמו לילדים לרצות להגיע אליו שוב ושוב וגם להזמין חברים.
חדר מבולגן חסר עיצוב יותיר בילד תחושות שליליות ויגרום לבושה ולפגיעה בביטחון העצמי. פיתוח הרגלים אסתטיים נכונים ומשמעת עצמית תלויים גם בעיצוב חדר הילדים, ולכן אין לחסוך במאמצים כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר. העיצוב משתנה כמובן בהשפעת גיל הילד, מינו, וכן מספר הילדים המתגוררים באותו חדר.  במהלך הזמן תצטרכו לשפץ את החדר ולהתאים אותו לסיטואציה החדשה.

חשיבות השטיחים לחדר ילדים

חדר ילדים נועד לזחילה של תינוקות, למשחקים והכנת שיעורים בשלב מאוחר יותר.
רכישת שטיחים מקלה על משחקים וגורמת לכך שהילדים לא יזחלו על רצפות שעלולות להיות מלוכלכות. שטיח ממלא תפקיד נוסף – הוא מגן על הילדים שלכם מהקור של הרצפה וזה עניין קריטי במיוחד בחורף! השטיחים מגיעים במגוון צורות ודגמים ותצטרכו להתאים אותם לחלל של חדר הילדים ולבחור בין שטיחים מלבניים לשטיחים עגולים או לשטיחי שאגי. חשוב לבחור שטיחים בעיצוב המתאים לילדים וגורם להם עניין, כמו שטיחים עם איורים של חיות, קשת צבעים, פרפרים או צורות פשוטות, ויש להימנע משטיחים שאינם משתלבים באווירת החדר ובצבעי הקירות והרהיטים. כמו כן עליכם להחליט כמה שטיחים תקנו ומה גובה התקציב שלכם.

 

התקשרות עם חברה אמינה

לפני רכישת השטיחים חשוב לקבל המלצות על חברה אמינה ולהתקשר רק איתה.
אלה הילדים שלכם וכמובן שתרצו להעניק להם את הטוב יותר. חשוב גם לשתף אותם ולתת להם לבחור שטיחים, בהנחה שהם בגיל המתאים ויודעים להבחין בין הצורות השונות ולתקשר איתכם.
לפעוטות כדאי לקנות שטיחים גדולים בצבעים עליזים, וכך להרגיל אותם לשחק ולזחול על שטיח ולהיזהר מהרצפה הקרה ולעתים גם מלוכלכת. לפני הרכישה כדאי לכם  להתעניין גם בשאלות של גיהוץ, כיבוס ותיקון השטיח המיועד לרכישה ולראות אם הוא אכן עמיד או שעלול לאבד במהירות את צורתו המקורית. אתם מוזמנים לבקר באתר של סהרה שטיחים ולמצוא את השטיח המתאים לכם!

כתוב/כתבי תגובה