הצמדת אוזניים – לא רק אסתטי

הצמדת אוזניים – לא רק אסתטי

ניתוח הצמדת אוזניים הוא אחד הניתוחים המוכרים בעולם הרפואה האסתטית. מדובר על ניתוח שנועד לתקן מצב של אוזניים בולטות. אוזניים בולטות זו תופעה מולדת שאין לה כל משמעות רפואית. אך המראה בהחלט עלול לפגום בתדמית של מי שיש לו אוזניים בולטות. מלבד זאת האוזניים הבולטות עלולות לפגוע בביטחון העצמי ולגרום למי שיש לו אוזניים כאו להאריך את השיער או לחבוש כובע שיחפה על האוזניים הללו.

במה כרוך הטיפול?

הטיפול נחשב למומלץ עבור מי שמתמודד עם אוזניים כאלו (הקליקו למידע), והוא אפשרי לילדים החל מגיל מסוים וכן למבוגרים. למעשה מבצעים את הניתוח החל מהשלב בו האוזן הגיע לשלב האחרון בהתפתחות שלה. מדובר על פעולה כירורגית שנחשבת פשוטה למדי. אם כי כל עוד מדובר על ניתוח אי אפשר להקל בכך ראש. לכן חשוב מאוד לקבל את ההחלטה בשימת לב, ולשקול את הצדדים באחריות רבה. רק כך אפשר לקבל החלטה בדבר ביצוע הניתוח.

להכיר פלסטיקאי מומחה

חשוב מאד להכיר פלסטיקאי מומחה שיש לו ידע רב בתחום, מנתח כזה שצבר ניסיון רב ויש לו את היכולת לבצע את טיפול הצמדת האוזניים בבטיחות רבה ובמיומנות מקסימלית. וזאת כדי להבטיח כי הניתוח יתבצע כראוי ויוביל לתוצאות משביעות רצון. כי כדי שניתוח יצליח חייבים מנתח מקצועי ומומלץ שיש לו את היכולת לבצע את הטיפול בצורה הטובה ביותר.

קראו על ניתוח הקטנת חזה לגבר

לפני הטיפול ואחריו

לקראת הטיפול צריך המטופל לעבור הכנות מסוימות, כמו בדיקות דם וכן הבנת התהליך. וזאת כדי להגיע מוכן לטיפול. בנוסף יהיה עליו לעבור תקופת החלמה מסוימת בה האוזניים תחלמנה מטראומת הניתוח אותה הם חוו. עלולים להיות מצבים של כאבים, נפיחות, שטפי דם וכדומה. אך בכל מצב אין סיבה להיבהל, כי זו תוצאה של הטיפול. במרבית המקרים התופעות הללו תחלופנה לאחר זמן מה, והאוזניים תחלמנה ותקבלנה את המבנה הרצוי לשמו ביצענו את הניתוח. התפרים עתידים להתכלות לאחר כחודש מעת ביצוע הטיפול, והמטופל יונחה לגבי חבישת קסדה או חבישת סרט טניסאים להשגת התוצאה הרצויה של הניתוח, ולקבלת מראה נאה ואוזניים סימטריות.

כתוב/כתבי תגובה