5 רעיונות לצילומי בר מצווה

5 רעיונות לצילומי בר מצווה

לאחרונה ישנו טרנד באירועים כמו בר מצווה ובת מצווה, והוא צילום בוקים. אם גם אתם מחפשים מזכרת מהיום, שבו הילד שלכם הופך מילד למבוגר, ומקבל על עצמו עול תורה ומצוות מעבר לחגיגה שנערכת באולם, אתם רוצים לתת לו מזכרת שתישאר לו לתמיד מהיום הזה, לפיכך צילומי בר מצווה היא המתנה המושלמת בשבילכם. מעבר לצילומים של הילד במגוון בגדים, ומקומות אתם יכולים גם לאפשר לו חוויה לפני היום הגדול. בצילומים הוא יכול להרגיש עוד קצת ילד ,לפני שהוא נכנס אל עולם המבוגרים. חשוב שביום הצילומים הילד שלכם יגיע רגוע, ועם רעיונות למקומות שהוא חושב שכדאי לצלם בהם, קראו עוד באתר https://shmulik-hazan.co.il.

5 רעיונות לצילומי בר מצווה 

  1. מגרש כדורגל או כדורסל– אם הילד שלכם אוהב כדורגל או כדורסל ניתן לצלם אותו עם בגדי ספורט משחק במגרש האהוב עליו. אפשר במגרש שליד הבית, וכן צריך לתת לילד לשחק בחופשיות, ולצלם אותו כך, וכך התמונות יצאו יפות וטבעיות. 
  2. בירושלים– אחת הערים שמשלבת בין ישן לחדש ושלכל אחד גם לכם יש אהבה עליה היא העיר ירושלים. בעיר ירושלים ניתן להצטלם בכותל עם תפילין וטלית או בעיר העתיקה או למשל ליד תחנת הרוח במשכנות שאננים מקומות אלו משדרים את היופי בין הישן לחדש
  3. רקע הסביבה הקרובה של הילד– לפעמים לא צריך ללכת רחוק מידי בשביל לצילומים יפים. ניתן לצלם את הנער בפעולות הטבעיות שלו במגרש המשחקים על רקע המכולת הקבועה בה קונים חלב ולחם בבוקר. 
  4. נגינה– אם הילד שלכם מוכשר בנגינה תוכלו לצלם אותו מנגן על הכלי האהוב עליו על רקע של פרחים או דשא ירוק. צלם טוב יוכל להנציח את הילד שלכם בתלבושות יפות ומאורגנות, ראו דוגמאות באתר Magnetli
  5. תחביבים– אם לילד שלכם יש תחביב מיוחד או שהוא הולך באופן קבוע לחוג מסוים כמו קראטה למשל תוכלו לצלם את סט הצילומים שם  חוויה זו תיתן לילד רצון להמשיך בשיעורים ולהשתפר עוד יותר במה שהוא כבר טוב בו. 

כמובן שקיימים רעיונות נוספים לצילומי בר מצווה 

כתוב/כתבי תגובה