חשיבות של יום גיבוש לעובדים

חשיבות של יום גיבוש לעובדים

יום גיבוש לעובדים, מעבר למה שהוא מקנה להם, זהו יום שהו נוכל שוב לרענן את יכולת העבודה של העובדים ולגרום להם לשחרור שלו הם וודאי זקוקים. יום גיבוש לעובדים עם אירועי חברה וגיבוש הוא זמן מעולה לגרום להם לתחושת שותפות והערכה על פועלם.

חשיבות של יום גיבוש לעובדים |

כולם מחכים ליום גיבוש. זהו אחד מהימים, בהם אנו רואים זוכים לראות את כל העובדים כצוות אחד. זמן כזה הוא זמן חשוב מאוד למקום העבודה. אחד היתרונות ביום כזה יתקבלו בוודאי כאשר אחריו, יחזרו העובדים רעננים יותר לעבודה.

חברה שחושבת על מקום העבודה בכדי שיקבל את מלוא תשומת הלב מהעובדים, כדאי שתעשה מידי פעם סדנאות גיבוש לעובדים כדי לקבל את החיבור הנדרש עבורם, דבר שיתרום רבות ליכולת ולרצון שלהם להמשיך במקום העבודה.

אוהבים לשיר ולהופיע? אתם חייבים לנסות קריוקי |

אז החברה הגיעו אליכם, אתם לא באמת יודעים כיצד לארח אותם בצורה שהם ירגישו משוחררים מספיק. העוגות לא ממש עזרו ואפילו השתיה לא פעלה את שלה. אמרתם לעצמכם: "אולי ננסה קריוקי..", ניסיתם.. ובום – תפס! האירוע מתחיל..

כל אחד עלה לשיר בתורו ובזיופו הייחודי השמור רק לו. העברתם לילה שלם בשירה בציבור שבקלות היית יכולה להפוך לפלטפורמה של אקס פקטור, כמובן מהצד של הנכשלים. וברצינות, אין כמו קריוקי, במיוחד כשבאים חברים.

מדוע קריוקי טוב לערב גיבוש? |

כשיושבים חברים יחד, במיוחד כאשר הם לא נפגשו זמן רב, רצוי מאוד שיהיה משהו שישחרר ביניהם את האווירה. כאשר כולם מביטים אחד על השני, גם אם הם מדברים ביניהם, עדיין, זה לא זה. האווירה תקועה.

ערב קריוקי, הוא מהערבים האלו שלא משנה מי ישיר, האווירה בו תהיה משוחררת, כשגם הזייפנים הכבדים בו, ירגישו שזה בדיוק שעת הכושר שלהם לעלות ולשיר.

האם קיימת הזדמנות טובה יותר מאשר בימת הקריוקי כדי לחבר בין אנשים?! כמובן שתנסו לסיים את הערב לפני השעה 11 בלילה שאז, החוק אוסר על השמעת רעשים בדציבלים גבוהים המפריעים לסביבה ויכולים לגרור קנסות.

כתוב/כתבי תגובה