פעילויות אטרקטיביות לעובדים

פעילויות אטרקטיביות לעובדים

 

ישנן פעילויות אטרקטיביות לעובדים, בהם נרוויח יותר מאשר החדרת מוטיבציה יומית במהלך זמן העבודה. פעילויות לעובדים היא הדרך היותר נכונה, שבה נוכל לקבל מהעובדים את הערך המוסך שלהם בכל הקשור לעבודה אותה הם מבצעים.

פעילויות אטרקטיביות לעובדים |

בכל מקום עבודה, לא ממש חשוב באיזה אחד מהם, קיימת חלוקת מתנות ופעילויות לעובדים כמו אירועים עסקיים. דבר זה תורם המון לאחידות החברה ולהרגשת העובדים באשר להערכה שהחברה מראה ומרעיפה כלפיהם. יותר מכך, היא גורמת לעובד להרגיש מחובר למקום העבודה

לא בכל מקום זה מורגש כי כנראה שלא בכל מקום מביאים לעובדים את המתנה או עורכים עבורם פעילויות הראויות להם, כדי שתספיק שהם יהיו וירגישו מוערכים מספיק. 

אלו שכן מביאים מתנות, כדאי יהיה להשקיע ולברר בדיוק, כיצד ניתן לצ'פר את העובדים – מעבר לסתם חלוקת מתנות פשוטות.

פעילויות לעובדים – איך לא תפשלו |

עובדים, כך ברוב המקרים, רוצים לדעת שמעריכים אותם. אפשר לערוך פעילויות כל השנה ועדיין, דבר זה לא יתרום בהכרח, למצב תפקוד העובדים, משום שמעבר לכך שהם רק מעוניינים במתנות כביכול, הם קודם כל בני אדם שרוצים מחמאה. 

מחמאות לעובדים יכולות להיעשות בעל פה או על ידי פעילות ערב כלשהי. למשל לפני החגים, ההערכה אליהם תתבטא על ידי חלוקת מתנות או עריכה של ערב גיבוש מסוים. מעבר לכך, כדאי בנוסף לתת ברכה אישית, שתגרום לעובד להרגיש שהוא לא עובד כרובוט, שמקבל מתנה לפני חג אלא גם מילה טובה תועיל כאן.

איזו פעילות כדאי לתת לעובדים? |

לא חסרות מתנות ופעילויות שאפשר להביא ולערוך לעובדים. מתנה או פעילות לעובדים יכולה להתבטא בהמון צורות ובמגוון רעיונות. 

כל מקום עבודה נותן ומחלק את המתנות שלו לעובדים בצורה מסוימת. ישנם מקומות שהמתנה לחג תהיה ספר בישול ויין ובאחרים, תלושים לקניות.

בית עסק כלל, מתנהל אחרת באשר לסוג המתנות והפעילויות שהוא נותן ועושה לעובדים שלו. לא בכל מקום עבודה תתאים אותה הפעילות. מתנה שתתקבל יפה בחברת הייטק, לא בטוח שתתקבל באותה הצורה לעובדי מפעל ולכן, חשיבה יצירתית תסייע רבות בעניין.

אולי יעניין אותך גם השכרת חדרי ישיבות

כתוב/כתבי תגובה