ריהוט מיוחד לבית – מה יתאים לכם?

ריהוט מיוחד לבית – מה יתאים לכם?

כאשר מתייחסים לריהוט הבית, חשוב להתייחס אל החפצים והרהיטים לא רק כאלמנט שימושי ונוח שממלא צורכים בסיביים, אלא כאלמנטים שנועדו לייצר סביבת מגורים שהיא מצד אחד נוחה ופרקטית, אך מצד שני מתארת את התחושה והאופי של המבנה. כיום, ייצור רהיטים אינו מתחיל ונגמר רק בנוחות ושימושיות, אלא שמתווספים איליו לא מעט רעיונות יצירתיים, עיצובים ייחודיים ושימוש בחומר גלם מותאם אישית לצרכים של הלקוח.

בשל הרצון לייצר חפצים טבעיים יותר, חברות עיצוב ונגרים כמו סטודיו בילונגינג בוחרים בקפידה את האלמנטים מהם מרכיבים רהיטים, בעוד ששימוש בחומרים טבעיים הפך לנחלתם של רבים, בעיקר בעשור האחרון.

ריהוט כפרי – דרך לרהט בתים לאורך זמן ולהנות מפירטים ייחודיים

בשנים האחרונות ישנה מגמה שקוראת לצאת מסגנונות שאפיינו ריהוט בישראל עד היום, כמו למשל ספות עור או דמויות עור, שולחנות קפה פשוטים למראה שאינם עשויים עץ איכותי, מיטות נוער חסרות חן וארוניות פלסטיק או מתכת שאינן ניחנות ביופי או בייחודיות. כיום, יותר צרכנים הבינו כי בחירת ריהוט כפרי ומיוחד למרחב הפנימי והחיצוני: תספק את תחושת החום והביתיות שאנו כל כך מחפשים, בעוד שניתן לבצע התאמה של פריטים לסגנון העיצוב וכמובן לאופי של הדיירים.

כיצד מתאימים את הרהיט הנכון למרחב המגורים?

בזמן שאתם מחפשים רהיטים מעוצבים ויפים, חשוב לבחור חברת עיצוב שמעצבת פריטים ייחודיים מחומרים טבעיים אך גם איכותיים. בכך אפשר למצוא כסאות ושולחנות עשויים עץ טבעי, כמו גם ספסלים נעימים למראה עשויי עץ  בסגנון מיושן, ואפשר לבחור מיטות עץ כבדות מפורזלות ומצופות לכה מבריקה. גם אלמנטים עשויי חבלים וזכוכיות ישמשו גופי תאורה נעימים למראה. כמו גם שאר פריטים כמו שידות עץ כבדות, ארונות משולבים זכוכית לבנה, ושאר חפצים שיהפכו את מראה המרחב לנעים כפרי ומזמין.

בזמן ההתאמה נסו לתכנן את העיצוב תוך בחירת קונספט שיתאים לצרכים שלכם ולסגנון המבנה, בעת שמומחים בהתאמת חפצים ייחודים לבית, יספקו לכם ייעוץ בעת בחירת הריהוט תוך בחירת אלמנטים משלימים לעיצוב הבית.

 

כתוב/כתבי תגובה