נדל"ן באנגליה – איפה כדאי להשקיע

נדל"ן באנגליה – איפה כדאי להשקיע

החלטתם שאתם משקיעים בנדל"ן באנגליה– בריטניה! בריטניה היא המעצמה הכלכלית השנייה בעוצמתה בבריטניה. וכעת, עם הברקזיט – נמצא המטבע האנגלי – הפאונד, בשפל היסטורי חסר תקדים שטרם היה כמוהו.

הכסף מחכה בפינה בהתרגשות, ונותרה רק שאלה אחת: איפה בבריטניה תבחרו לרכוש נכס מניב? ובכלל, מה יש לבריטניה להציע לנו, המשקיעים הישראלים?

התוכנית הממשלתית שמשנה את תמונת המצב בבריטניה

ממשלת בריטניה לקחה לעצמה משימה, אותה היא סימנה כראשונה במעלה: תוכנית לפיתוח הצפון.

הממשל הבריטי הכריז על תוכנית פיתוח הצפון. במסגרת תוכנית זו הממשלה מפנה תקציבי עתק לפיתוח התחבורה באזור הצפון, כאשר כבר עתה נוספו קווי תחבורה ציבורית בתוך הערים כמו גם קוו רכבת מהיר ללונדון.

כמו כן היא הקדישה משאבים עצומים לפיתוח המסחר, גם תעסוקת האזרחים זוכה להשקעה מיוחדת מטעם הממשל, ויש כעת גידול במקומות העבודה. בתי המלון מקבלים עידוד ממשלתי שיתרום לשגשוגם, ובהתאם לצורך – מוקמים ומשודרגים באזור בתי חולים, אוניברסיטאות ומקומות לימודים כאלו ואחרים.

האזור שמבורך בתיירים מזמין גם הקמת פתרונות אירוח לתיירים שגודשים אותו, ויוצרים צורך במלונות, מסעדות ומרכזי בילוי, תרבות ופנאי.

למה גורמת התוכנית הממשלתית?

בעקבות תנופת הפיתוח העצומה שמובילה הממשלה הבריטית, האזור הצפוני של בריטניה כמו מתעורר מחדש לחיים! ישנה עליה אדירה במספר מקומות העבודה המציעים תעסוקה לתושבי האזור, המוני סטודנטים באים לרכוש את התארים שלהם באוניברסיטאות, ותושבים מכל רחבי בריטניה מוצאים את אזור הצפון כמקום הבא להתיישבות שלהם, עקב המחירים הגבוהים בערי המרכז.

בעקבות המצב הזה נוצרים ביקושים עצומים לדירות, בתים, מעונות לסטודנטים ופתרונות דיור לקשת האוכלוסיות הרחבה שמוצאת את עצמה באזור.

אז מה זה אומר לגבי, המשקיע הישראל?

ובכן, לאור הדברים מובן שהאזור שהכי כדאי להשקיע בו בנכסי נדל"ן הינו צפון בריטניה, בערים כמו מנצ'סטר, ליברפול, שפילד והסביבה. מה שנשאר לכם זה רק לאתר את הנכס שמתאים לכם באזור צפון בריטניה, לרכוש אותו, ולהתחיל לעקוב אחר התשואה שהוא יניב לכם בשפע רב.

זוהי ההזדמנות להשקעת נדל"ן בצפון אנגליה בסכומים נמוכים יחסית.

 

כתוב/כתבי תגובה