מי בארץ עוסק בהכשרת מדריכי צ'י קונג?

מי בארץ עוסק בהכשרת מדריכי צ'י קונג?

אם בעבר רוב האנשים כלל לא ידעו מה זה צ'י קונג או טאי צ'י, הרי שהיום כבר כמעט כולם מכירים את המושגים האלו. בדיוק כפי שהיוגה נכנסה לחיינו והפכה לחלק בלתי נפרד מהמיינסטרים, כך גם עולם הרפואה הסינית מצליח לחדור לתוך התודעה שלנו. אורח החיים המודרני ורמת המתח והסטרס שהוא מביא עמו, גורמים ללא מעט אנשים לחפש לעצמם פתרונות אלטרנטיביים. אין ספק כי צ'י קונג יכול לשפר בצורה ניכרת את איכות החיים, לאזן את המצב הרגשי או המנטלי ולשפר את הבריאות הכללית. מסיבה זו בדיוק, ניתן לראות היום יותר ויותר אנשים שבוחרים לתרגל צ'י קונג באסכולה כזו או אחרת. הביקוש לשיעורים רק הולך ועולה, היות והמודעות גדלה ואנשים רבים רואים את ההשפעה החיובית של התרגול על חיי היומיום שלהם. מסיבה זו בדיוק, נוצר ביקוש למורים מוסמכים שיוכלו ללמד את השיטה העתיקה בצורה המקצועית והיסודית ביותר.

אמיר פרלמן – הכשרת מדריכי צ'י קונג בארץ

אומנם ניתן למצוא בארץ מספר מסגרות שונות המספקות הכשרה מתאימה עבור מדריכי צ'י קונג, אך חשוב להכיר את אחד האנשים המוכרים והידועים ביותר בתחום של הכשרת מדריכי צ'י קונג בארץ. אמיר פרלמן העומד בראשו של מדיקל צ'י קונג ישראל, נחשב לאחת הדמויות הידועות ביותר בתחום. בית הספר מעביר קורסי הכשרת מדריכי צ'י קונג בפריסה ארצית ומאפשר למתרגלים מתקדמים לתרגל בקבוצות תרגול ייעודיות. בצורה כזו, מתרגלים וותיקים יכולים ללמוד סדרות מורכבות יותר ולהעשיר את התרגול האישי שלהם. כמובן שמי שמעוניין להעביר את הידע החיוני הזה הלאה, צריך ללמוד בקורס מקצועי ומעמיק שיספק לכל אחד את הכלים והידע הדרושים לצורך לימוד התחום. חשוב לזכור כי מדובר על שיטה עתיקה שמתורגלת על ידי מיליארד סינים על בסיס יומיומי, לכן חשוב להבין את המשמעויות היותר עמוקות שלה ואת היתרונות הרבים שהיא יכולה להעניק למתרגלים. מוזמנים לקבל הצצה לסרטון בנושא https://www.youtube.com/watch?v=rVSsqh2lPQY&feature=youtu.be.

לסיכום, הכשרת מדריכי צ'י קונג מתבצעת היום בארץ על ידי מסגרות שונות, אך מומלץ כמובן ללמוד במסגרת המקצועית והיסודית ביותר. מדיקל צ'י קונג ישראל נחשב לאחד מבתי הספר המומלצים ביותר בתחום.

כתוב/כתבי תגובה