משחקי מחשב pc פעם לעומת היום

משחקי מחשב pc פעם לעומת היום

קונסולת המשחקים הראשונה אשר ריתקה קהל אוהדים עצום הייתה האטארי. לא הייתה כמעט בית בישראל שלא הייתה בו הקונסולה הזו.

כניסתם של המחשבים לעולם המשחקים

בשנות השמונים, עם כניסת המחשבים האישיים הגיעו משחקי הDOS אשר כל אחד ממשתמשי המחשבים שיחק במשחקים האהובים עליו במשך שעות.

עם השנים בוצעו חידושים רבים בתחום המחשוב ולעיתים תכופות שווקו דגמים חדשים של מחשבים אשר כללו טכנולוגיות מתקדמות אשר יוצרו בכמויות.

עם השינויים המיחשוביים בכרטיסים הגרפיים והכניסה של האינטרנט לחיינו כל נושא המשחקים היה לon line  מול האחרים שנותרו מאחור, השיטה החדשה הציעה גרפיקה איכותית ומשופרת, קראו מידע נוסף.

משנות התשעים ולאורכן של כל השנים האחרונות תחום הגיימינג עולה בכמה שלבים קדימה, לעולמות שאף אחד לא צפה שיגיעו אליהם.

טכנולוגיות חדשות

בשנת 2010 פרצה לתודעה טכנולוגיה חדשה אשר צירפה לאוהבי המשחקים את האפשרות לשחק באמצעות פלייסטיישן, XBOX או באמצעות המחשבים האישיים שהתקדמו עם הזמן.

עם כניסתם של הטלפונים הסלולריים החכמים, הסמארטפונים נוצרה אפשרות חדשה של שימוש במשחקים באמצעות הנייד, דרך נוחה ומאתגרת עבור כל אוהבי המשחקים בכל העולם.

רכישת משחקים

משתמשים המעוניינים במשחקים מכל סוג אמורים לרכוש אותם. כאשר למשחקים הללו יש כמה שלבים יש לרכוש בכל פעם את השלב הבא כדי ליהנות מהמשחק עד סופו. בשנים האחרונות קיימת מגמה לחסוך את כל התהליך המסורבל הזה ולרכוש מראש את מלוא המשחק.

אולי יעניין אתכם גם: https://vgs.co.il/product-category/pc/משחקים-ל-pc/

גיימרים מקצועיים

הגיימרים המקצועיים משחקים באמצעות מחשבים אישיים ענקיים שהם חזקים במיוחד הפועלים באמצעות כרטיסי מסך שהם גרפיקה טכנית, מעבדים מהירים, רשת האינטרנט המהירה ועוד.

הם משחקים לבד או מול חבריהם אשר גרים ברותו הרחוב, העיר או במדינה אחרת מעבר לים. שני הצדדים נהנים מאד ממהלך המשחקים המאתגרים והמרתקים אותם מאד.

המשחקים היום כוללים אין ספור אפשרויות משחק כמו לדוגמה:

  • קיימים אולמות אשר אפשר לשחק בהם יחד, קבוצה נגד קבוצה כמשחק ספורטיבי לכל דבר.
  • בין המשתתפים נערכות תחרויות וטורנירים בתוך אולמות, דבר שסוחף גם שחקנים וגם אוהדים רבים.
  • יש משחקים DLC

כתוב/כתבי תגובה