החלקת קראטין לעומת החלקה אורגנית – מה כדאי?

החלקת קראטין לעומת החלקה אורגנית – מה כדאי?

קראטין הוא סוג החלבון המרכיב את השיער, העור והציפורניים שלך. ניתן למצוא קרטין גם באיברים ובבלוטות הפנימיות בגוף. קרטאין הוא חלבון מגן, הנוטה פחות לשריטות או לקריעה מאשר סוגים אחרים של תאים שהגוף שלך מייצר.

 

החלקת קראטין לעומת החלקה אורגנית – מה כדאי?

בכל החלקה, תמיד תצוץ לה השאלה מאחת החברות הטובות (והמעצבנות) שלך: "במה בדיוק את עושה את ההחלקה שלך וכמה היא עלתה לך?", לא תמיד יש יידע או זמן להסביר אך כדאי מאוד לדעת שהחלקה לשיער ניתן לעשות בכמה דרכים.

 

החלקת קראטין – מה זה בכלל?

עם קראטין ניתן להחליק שיער והוא עוזר רבות לעיצובו. ניתן להפיק קרטין מנוצות, קרניים וצמר של בעלי חיים שונים והוא משמש כמרכיב חשוב בקוסמטיקה לשיער. 

מכיוון שקרטין הוא הבניין המבני של שיערך, ישנם אנשים המאמינים כי תוספי קראטין, מוצרים וטיפולים יכולים לסייע בחיזוק השיער שלך ולעשות אותו בריא יותר.

שיער בריא אותר נראה למרחקים וכל אחת, לא חשוב מי היא תשמח מאוד שיהיה לה שיער חלק, כזה שעף ברוח או מתולתל שובבי, שהחברות אוהבים לשחק בו.

לעוד מידע על סוגי החלקות

קראטין – יתרונות וחסרונות

אנשים המשתמשים קרטין בשערם מדווחים, כי שיערם חלק יותר וקל יותר לניהול כתוצאה מכך. ההשפעות משתנות מאוד תלוי אם השיער שלך בריא מלכתחילה, מה העובי הטבעי של השיער שלך ואיזה סוג טיפול בקראטין את משתמשת. 

קרטין פועל על ידי החלקת התאים החופפים ליצירת קווצות השיער שלך. שכבות התאים, המכונות ציפורן השיער, סופחות באופן תיאורטי את הקרטין, וכתוצאה מכך, השיער נראה מלא ומבריק. קראטין גם הופך שיער מתולתל לפחות מקורזל, קל יותר לסגנונו וחזק יותר במראהו.

 

כמה עולה לעשות החלקה

החלקה אורגנית היא הדרך הטובה ביותר לעשות את השיער שלכם למגרה ומושך יותר. נשים רבות אוהבות את הדרך הזאת, כדי להרגיש טוב עם עצמן ובכך, להביא את חלומותיהם למקומות גבוהים. שיער אחרי החלקה, נראה כמו שיער של שחקניות בהוליווד ולא משאירות יותר מידי ברירות למעריצות.

כתוב/כתבי תגובה