האם כדאי יהיה לכם לשלב אטרקציות שונות באירוע הבא שלכם?

האם כדאי יהיה לכם לשלב אטרקציות שונות באירוע הבא שלכם?

כולנו מכירים את התחושה הזאת. תחושת הדאגה מכך שאירוע החיים הבא שנציין יהיה דומה לכל יתר האירועים אליהם אנחנו מוזמנים בשוטף. זוג צעיר שמתחתן ומתרגש לקראת האירוע שלו, היה רוצה להשאיר זיכרון מתוק מן האירוע לא רק בימים הספורים שלאחר האירוע. לא. הוא היה רוצה להיזכר למשך זמן רב.

 

אחת האפשרויות שעומדות בפני זוג כזה, שמעוניין לחדש ולרענן את האירוע שלו, היא שימוש באטרקציות שונות במהלך האירוע. אם כן, מה חשוב לבדוק לפני שבוחרים את האטרקציה המתאימה ביותר לאירוע שלכם? הנה כמה קריטריונים שכדאי שתיקחו בחשבון:

 

קריטריון ראשון: האם תירצו שהאטרקציה תשאיר מזכרת לאורחים?

לא מעט זוגות צעירים מזמינים את שירותיו של צלם מגנטים, אשר מצלם את האורחים ברגעים הטובים ביותר שלהם באירוע. בסוף החגיגה יכולים האורחים לאתר את תמונתם על גבי מגנט, ולנצור אותה כמזכרת לעוד שנים ארוכות. בלא מעט בתי אב בישראל תלויים מגנטים כאלו על מקרר הבית.

 

קריטריון שני: האם תירצו לעשות רושם קלאסי בעת הכניסה לאירוע?

כאשר האורחים נכנסים לגן האירועים שבו מתנהל האירוע, ומקבלות את פניהם כנריות מוכשרות אשר מנגנות מוסיקה קלאסית איכותית – אין כל ספק שהדבר משאריר חותם אמיתי ורושם רב על האורחים באירוע. אם חשוב לכם להשאיר רושם קלאסי כזה, אטרקציה מסוג זה תהיה מאוד רלוונטית עבורכם.

 

קריטריון שלישי: תפעול ילדים

מקובל יהיה לומר, כי כאשר הקרבה לזוג שמציין את האירוע איננה משמעותית, נוהגים האורחים להגיע בגפם או מצויידים בבני זוג. אולם כאשר מדובר במשפחה קרובה, הילדים הם לגמרי חלק מן החגיגה. לכן, לא מעט זוגות צעירים שנישאים מקפידים לשלב באירוע אטרקציות שתוכלנה לסייע בהפעלת הילדים, למשל באמצעות בובות ענק, שרוקדות ומחלקות דברי מתיקה לילדים.

 

לסיכום

בני זוג שמעוניינים לשדרג את האירוע שלהם עושים לא מעט פעמים שימוש באטרקציות שונות, שמטרתן להפוך את האירוע מאירוע שגרתי ומשעמם, לאירוע מלהיב שאפשר יהיה לזכור לעוד שנים ארוכות. אחרי הכל, חשוב יהיה לזכור: אתם מתחתנים (בתקוה, כן) רק פעם אחת בחיים. האם לא כדאי יהיה להפוך את האירוע הזה למוצלח ביותר בתקציב נתון וידוע?

כתוב/כתבי תגובה