מטיילים בעולם –  כיצד בוחרים את היעד הקרוב?

אין דבר שאנחנו אוהבים יותר מאשר לטייל בעולם.

להגיע אל יעדים שונים ולבלות בהם, לשהות שם זמן מה, לטייל ולראות אתרים כאלה ואחרים, להכיר תרבויות חדשות, לטעום מנות ותבשילים שמעולם לא טעמנו, לדבר עם אנשים זרים ועוד.

עם השנים, אין זה סוד, אנחנו נוסעים יותר ויותר בעולם, אנחנו מגיעים אל יעדים חדשים ומבלים שם תקופות שונות, בהתאם ליכולת הכלכלית ובהתאם לזמן ולתנאים שעומדים לרשותנו. כאשר אנחנו מתכוונים לטייל בעולם, השאלה הראשונה שנשאל את עצמנו היא, לאן ניסע הפעם, לאן נטייל.

ישנן דרכים שונות כיצד לבחור יעדים לטיולים בעולם. מן הסתם, כל אחד מאיתנו יטייל ביעדים אחרים, על פי מה שהוא יכול, על פי מה שהוא אוהב, וכמובן על פי שמתאים לו מבחינה כלכלית, מבחינת לוח זמנים או כל דבר אחר. סביר להניח שאם מדובר בטיול משפחתי, הרי שהוא יהיה שונה מאשר טיול של רווקים, או אפילו טיול של זוג צעיר, לפני או אחרי החתונה.

כך למשל – אם בא לכם לרכוש כרטיסים לדיסנילנד פריז – כדאי להשוות מחירים, לבדוק באיזו עונה מומלץ לנסוע, איפה להתארח וכו'.

מקום נוסף שכדאי לבדוק זה גארדה לנד – בכדי לרכוש כרטיסים לגארדה לנד ליחצו על הקישור.

כיצד בוחרים את היעד הבא שלנו

ראשית, אנחנו נבחן מה גובה התקציב שעומד לרשותנו. אנחנו לא נרצה לחרוג ממנו, אנחנו לא נרצה למצוא את עצמנו במצב בו ניסע ליעד מסוים, ולא יהיה לנו כסף איך לכלכל את עצמנו שם או איך לחזור לארץ.

שנית, אנחנו נבחר יעד שיתאים לתקופה, בין אם זה מבחינת מזג אוויר, בין אם זה מבחינה ביטחונית, כלכלית וכן מבחינת אירועים ודברים אחרים שנערכים באותו מקום, באותה תקופה.

שלישית, אנחנו צריכים לחשוב איך אנחנו רוצים לתכנן את הטיול, מה נדרש מאיתנו בשביל זה. למשל, האם אנחנו יכולים להגיע בטיסה ישירה או שעלינו להחליף טיסות, האם אנחנו יכולים לשכור רכב או להיעזר בתחבורה ציבורית, איך בדיוק אנחנו נטייל במקום עצמו, לאן בדיוק אנחנו יכולים להגיע ועוד.

ארבע, מן הסתם נשאל את עצמנו, מה מעניין אותו באותו מקום וכן עד כמה נוכל להשתלב בו, עד כמה אנחנו רואים את עצמנו מטיילים בו לאורך זמן, על פי התקופה שקבענו לעצמנו.

 

כתוב/כתבי תגובה