בירות מהעולם

בירות מהעולם – הכירו את מגוון הבירות מהעולם שניתן להשיג בארץ

לא מעט ישראלים אוהבים לשתות בירה איכותית. בירה איכותית היא משקה הרלוונטי עבור ישיבה עם חברים, עבור יציאה לפאב, עבור אירועים שונים ועוד. בעוד שישנם ישראלים אשר אינם מוכנים לטעום שום בירה מבירה בייצור ישראלי שכן עבורם בירות ישראליות הן הבירות הטובות ביותר, הרי שלא מעט ישראלים סקרנים לגלות מהו הטעם של הבירות המוצעות ברחבי העולם. עבור כל אותם הסקרנים, מוצעות כיום בישראל מגוון בירות שמגיעות מיעדים שונים בעולם. אם החלטתם שבא לכם לפנק את האורחים שלכם באירוע בבירות איכותיות ולא מקומיות, זה הזמן שלכם לבחון את ההיצע בתחום הבירות הלא מקומיות שניתן למצוא בארץ ולבחור בטובות שבהן עבור האירוע שלכם.

> קראו על ברז בירה להשכרה

סוגי בירות מהעולם שניתן למצוא בארץ

כאמור, כיום בארץ ניתן למצוא לא מעט בירות מהעולם כגון: בירות גרמניות דוגמת בקס, ווינשטפן, ארדינגר, פאולונר ועוד. בירות דניות כגון: קרלסברג, טובורג, ג'ייקובסן סאז בלונד או פילנזר, סומברסבי ועוד. בתחום הבירות ההולנדיות תוכלו למצוא את היינקן, סטורנגבאו, גרולש ועוד. בתחום הבירה הספרדית תמצאו את: אסטרייה דאם ובתחום הבירה האיטלקית תוכלו למצוא את פרוני. ניתן למצוא כיום גם בירות איריות בישראל כגון: מרפיס, גינס, קילנקי ועוד וכן, בירות צ'כיות כגון: פילנזר אורקוואל, סטארפורמן ועוד. בתחום הבירות האמריקאיות ניתן למצוא כיום בארץ את: מילר, בלו מון, סמואל אדמס ועוד. בבירות ממקסיקו ניתן למצוא את הקורונה המוכרת לנו, את נגרה מודלו ועוד. אין ספק שניתן למצוא כיום בארץ היצע רב של בירות מכל העולם וחשוב לבחור את הטובות שבבירות על מנת להנות מהן, ראו דוגמא בלינק.

כיצד תבחרו בירה לאירוע שלכם?

בעוד שישנם אנשים המסתפקים בבירות בייצור מקומי עבור אירועים אותם הם עורכים כגון: בירה מכבי או בירה מאלט, הרי שישנם אנשים שמעוניינים להעניק לאורחים שלהם חוויה אחרת של בירה. אותם אנשים יכולים לבחור כיום בדוכני בירה מיוחדים המציעים בירות מכל העולם, אין ספק שכדאי לטעום בירות שלא בייצור מקומי דווקא, על מנת להיחשף לטעמים חדשים ומרעננים ולהנות מכל מה שבירה טובה יכולה להציע.

 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: