מתנות עם חריטה

מתנות עם חריטה

בשנים האחרונות עולם הטכנולוגייה וההיי-טק התקדם פלאים, וניתן לראות את טכנולוגיית החריטה בלייזר מככבת בכל העולמות, וביניהם בייחוד גם בעולם המתנות.
הדיוק הפנומנלי של הלייזר פתח עולם חדש של מתנות מקוריות ואיפשר לאנשים לחרוט תמונות ורגעים מיוחדים על גבי מוצרים שונים.

לדוגמא, חלום חרוט מציעים ומפתחים אך ורק מתנות עם חריטה למגוון לקוחותיה.
ממגן לטלפון עם חריטה של תמונה שאתם בוחרים עם הקדשה ייחודית ועד לחריטה על פרספקס שיוצרת מנורת לילה עם בסיס לד שמתחלף ל-7 צבעים שונים, כך טכנולוגיית החריטה שינתה את הפנים של עולם המתנות.

בניגוד לחריטה ישנם לא מעט עסקי מתנות שבחרו ללכת על האויב המושבע של החריטה והוא הדפסה על מתנות.
השוני בין השניים הוא שבהדפסה אנחנו נוכל לראות את הצבעים של התמונה כמו המקור, ואילו חריטה מגלפת את החומר עצמו ומייצרת גובה של שכבות שונות וכך בעצם נוצרת התמונה, מאשליית הגבהים של עוצמת הלייזר ולכן לא נוכל לראות את הצבעים המקוריים של התמונה, והצבע יהיה לפי הצבע של החומר עצמו.

במוצר של מנורת הלילה עם התמונה שפותח בישראל, הצליחו להתגבר על מכשול הצבע למרות החריטה, כיצד ?
מצד אחד לקחו פלסטיק אקרילי שהוא שקוף ללא צבע ועליו חרטו את התמונה עצמה, ומצד שני חיברו לה את מנורת הלד שמאירה על הפלסטיק באופן אחיד ובכך בעצם פיזרה את הצבעים השונים בצורה אחידה על גבי הפרספקס מה שמשדר ממש אשליה תלת מימדית של אותה התמונה שנחרטה.

כך למעשה, מצד אחד כלל הלקוחות יכולים להנות מהדיוק הפנומנלי של טכנולוגיית החריטה בלייזר, ומצד שני לא סובלים מהיתרונות שלה שהם בעצם איבוד הצבע של התמונה המקורית.
החריטה יצרה עולם חדש שבו השמיים הם הגבול.
אם אתם מחפשים מתנה מקורית, כל מה שנשאר הוא לדמיין ולנסות לבצע את מה שההשראה מציירת לנו.

כמו כן, ישנם לא מעט עסקים שמספקים חריטה ברמה הביתית ולאו דווקא במכונות לייזר של אלפי שקלים.
יש להם ציוד זול יותר ומתקדם פחות, וכך הם יכולים לספק לנו מתנות עם חריטה שמצד אחד הן זולות יותר אבל מצד שני מדוייקות פחות.
ניתן לראות את התופעה הזו בעיקר בצמידים עם חריטה, ובחריטה של שמות על גבי מוצרים ולא בתמונות שכן הדיוק שנדרש בתמונות דורש מכשור ברמות אחרות לגמרי.

כתוב/כתבי תגובה