כלים רלוונטים כדי לבנות סדנה לאופניים בבית

כלים רלוונטים כדי לבנות סדנה לאופניים בבית

בניית בית מלאכה ביתי במחיר שווה לכל נפש:

הרשימה שלפנינו תתאים לכל התיקונים הכלליים, והיא בסדר גודל משוער של מה שהייתי ממליץ לקנות ככל שתתקדם רמת המיומנות שלך – אם כי לא כולם יהיו מתאימים לכולם, שהרי תלוי אם אתה רוכב על הר או דרך, ברמה ובגיל וכמובן באיכות האופניים שלך. 

מפתח ברגים משושה

מפתח הברגים המשושה האיכותי הראשון שלי היו קבוצה קטנה של בונדוסים מתוצרת ארה"ב מחנות מקומית, תוכלו למצוא אותו גם אצלנו.

מברגים

הקמת הילוכים ומערכות בלמים מסוימות דורשות מברגים, וכך גם מסבים ואביזרים מסוימים. סט קטן, הכולל פיליפס PH-2, PH-0 וזוג ראשים שטוחים, הם כל מה שתצטרכו.

מפתחות טורקס

ראשי טורקס הופכים במהירות למראה נפוץ באופניים המודרניים, כאשר הממשק שלהם בצורת הכוכב מספק לשטח שטח רב יותר כלי למניעת הפשטה. הגדלים הנפוצים ביותר הם T10, T20, T25 ו- T30.

בודק שרשרת

ככל הנראה כלי בודק שרשרת בסיסי יחסוך לך כסף בטווח הרחוק. הסוגים באורך קבוע עושים את העבודה ממש בסדר, אני משתמש ב- Park CC-3.2, אבל רוב המותגים מייצרים משהו דומה.

מפסק שרשרת

בעלות על מפסק שרשרת ייעודי הופכת את החלפת השרשרת למהנה בהרבה מאשר השימוש במולטי-הכלי המחליד מתיק האוכף שלך. השקעה בכלי בכיתה בחנות תבטיח כי סיכות הכלים ניתנות להחלפה וכי הכלי עצמו לא יתכופף מספיק כדי לפגוע בשרשרת (מה שיכול לקרות)

סרט מידה וסרגל מתכת.

לרוב האנשים יהיה קלטת באיזשהו מקום, וגם בסיסית קטנה שימושית ביותר בהגדרת שקית המתלים ובידיעת האופניים שלך מגדירים מידות כמו גובה האוכף. סטנלי בסיסי באורך 2 מ 'או דומה מחנות חומרה הוא מושלם.
במידה ואין לכם את האפשרות לבניית אופניים בבית, אתם מוזמנים לרכוש אופניים יד שניה במצב מעולה!

מפתח ברגים מתכוונן

ככל הנראה תצטרך משהו לסובב את כלי התושבת התחתונה. מפתח ברגים מתכוונן 12in כמעט תמיד יבצע זאת; עם זאת, אלטרנטיבה היא סרגל מפסק ארוך 1/2 או 3 / 8in, בהנחה שכלי האופניים שלך תואמים.

צבת אף מחט

צבת היא פריט נוסף שעשוי להיות בסביבה, וזוג עם אף מחט יאפשר גישה לאזורים הדוקים יותר.
מוזמנים לבקר באתר All Bikes ולהתרשם ממבחר של אופניים:
https://www.allbikes.co.il/home

 

כתוב/כתבי תגובה