בחצי שעה בלבד: כך בונים רשימת מוזמנים לאירוע!

בחצי שעה בלבד: כך בונים רשימת מוזמנים לאירוע!

גם אתם מבטיחים לעצמכם בכל יום: "זהו! היום יושבים על רשימת המוזמנים לחתונה"? אתם ממש לא לבד. הסיבה שאתם דוחים שוב ושוב את הכנת הרשימה, היא ככל הנראה מאחר ואתם חוששים מאד לגשת למלאכה. אז אם גם אתם דמיינתם לעצמכם שעות בסלון במטרה להיזכר בכל המכרים, דעו כי זה לא עובד כך.

תתפלאו עד כמה הרשתות החברתיות והקידמה הטכנולוגית, יכולות לסייע לכם עם הכנת רשימת המוזמנים לאירוע. תוך חצי שעה לערך (ולעתים, גם פחות), תהיה לכם טיוטת מוזמנים ראשונה. אז איך עושים את זה?

זה הזמן להיזכר בחברים שלכם בפייסבוק!

לא תאמינו אפילו עד כמה הפרופיל שלכם בפייסבוק יכול לסייע לכם כעת:

  • המטרה: לבסס טיוטת מוזמנים ראשונה – עם משפחה וחברים מכל התקופות בחיים!
  • איך עושים את זה? באמצעות רשימת החברים שלכם בפייסבוק!

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לעבור במהרה על רשימת החברים שלכם. מדובר על מאגר חברים מרוכז מכל התקופות: ביה"ס, הצבא, הלימודים וגם החברים החדשים ממקום העבודה שלכם.

זהו הזמן גם לפתוח קובץ אקסל במחשב, ולחלק אותו לקבוצות: חברים, קולגות לעבודה, בני משפחה וכל קבוצת מוזמנים אחרת שתרצו להגדיר. שבצו כל אחד מהחברים שאתם מאתרים דרך הפייסבוק בקבוצה המתאימה, והמשיכו הלאה.

עברו על ספר הטלפונים בסמארטפון

אתם לא מאלו שפעילים בפייסבוק? לא קרה דבר! רשימת אנשי הקשר שלכם בסמרטפון יכולה לסייע גם היא, ולעתים – אף יותר. על כל פנים, כדאי מאד לעבוד על שני הערוצים במקביל, ולשדך בין הרשימות שבפייסבוק ובין רשימת אנשי הקשר. כך, תוכלו לקבל תמונה נרחבת יותר ולהבטיח כי לא פספסתם אף אדם קרוב. מעבר על רשימת אנשי הקשר לא אמור לקחת לכם יותר מ-10 דקות.

טיוטת מוזמנים ראשונה – מה היא כוללת?

המטרה שלכם בשלב הראשון, היא להוסיף לטיוטה את כל האורחים שאתם חושבים להזמין אותם. לעתים, הטיוטה הראשונית מקבלת את התואר "רשימת המוזמנים הסופית", אך לעתים מעבים אותה או מצמצמים אותה. על כל פנים, אין שום כוונה שבשלב זה תחשבו יותר מדי, אלא שהמטרה היא לגבש מסמך ראשוני.

שימו לב כי אל מסמך זה, עליכם להוסיף גם את המוזמנים של ההורים שלכם: בני המשפחה, החברים שלהם והעמיתים לעבודה.

סינון אחרון בהתאם לגודל האירוע שתרצו לחגוג

הגדרתם לעצמכם כמות של מקסימום 350 אורחים באירוע ויש לכם בטיוטת המוזמנים 420? הגיע הזמן לעבוד! כעת, תצטרכו לצמצם את הרשימה, ולהחליט אילו אורחים בעדיפות ואילו נמצאים בטיוטה רק מתוך נימוס. איך מגבשים את רשימת המוזמנים הסופית?

  • מאחדים בין כל הרשימות: הצד של החתן + הצד של הכלה
  • בודקים: כמות האורחים שהגדרתם אל מול כמות המוזמנים בטיוטה

כעת, מצמצים את הרשימה, מעבים אותה או משאירים אותה כפי שהיא

כתוב/כתבי תגובה