היפנובירתינג

היפנובירתינג: מה זה? האם זה קשור להיפנוזה?

אחד השלבים שכל אישה הריונית עוברת, הוא השלב בו צריך לחשוב על הלידה ואיך היא תראה. וכשלחלק מהנשים ברור כשמש כיצד לידתן תראה, חלק אחר של נשים מעדיפות לבחון עוד אפשרויות הנוגעות ללידתן, אלטרנטיבות שעשויות להיטיב עימן ועם תינוקן.

אם יצא לכן לשמוע על היפנובירתינג, הגעתן למקום הנכון בכדי להבין מהי לידה כזו ולא, לא מדובר בלידה בהיפנוזה

היפנובירתינג היא שיטה המאפשרת לאימהות רבות להיות שותפות מלאות בזמן הלידה ועוד הרבה לפניה. כחלק מההכנה ללידה, נמצא השלב בו אתן מתחילות להכיר את גופכן טוב יותר ומבינות מה הוא צריך בזמן אמת. הקישור הישיר בין החשיבה שלכן ולמה שאתן מסוגלות להעביר לגופכן הוא חיוני בזמן לידה בשיטת היפנובירתינג.

השיטה מלמדת אתכן לנשום נכון, להרגיע את גופכן ולהשקיט את הפחדים, הלגיטימיים, המגיעים עם תחושת הצירים הראשונים. אימון של מדיטציית האם, עוזרת בנשימות, תרגילי דמיון והרפיית כלל שרירי הגוף. כך, כשמגיע הרגע בו מתחילה הלידה, באפשרות האם היולדת לנתב את לידתה בהתאם לתחושות הגוף והרגש.

כיוון ששמה של השיטה מתחיל בתחילית 'היפנו', קל מאוד לחשוב כי מדובר בהיפנוזה במהלך הלידה. אין זה נכון אך אפשר להבין למה קל כל כך להתבלבל. כאשר אישה יולדת בשיטת היפנובירתינג היא למעשה מתחברת לשורשיה הפנימיים תוך פעולות מסוימות בהן התאמנה בכדי להביא את עצמה למצב האידאלי ביותר ללידה רכה וטבעית וללא כאבים מיותרים.

בעזרת הדרכה נכונה, תוכלו להביא את עצמכן למודעות הגוף והנפש, החיבור ביניהם וכיצד הם ישרתו אתכן בזמן הלידה ועד למפגש הראשוני ביותר עם תינוקכן.

הפחד לא צריך ללוות אתכן בזמן כה רגשי ועוצמתי ולכן זה יהיה חשוב שתתעמקו בעצמכן ובהבאת תינוקכן בבריאות לעולם.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מהו הסכם ממון?
Uncategorized
miko

איך ניתן לאכוף הסכם ממון?

לצערנו, לא תמיד הסכמי הממון חוסכים מריבות של זוגות העומדים להתגרש בבתי המשפט. פעמים רבות נערך הסכם הממון לפני הנישואין, אך לפני הגירושין אחד מבני

קרא עוד »
אוכל לגורי כלבים באנימלשופ
צרכנות
miko

אוכל לגורי כלבים באנימלשופ

האוכל של בעלי החיים שלנו הוא חשוב להתפתחותם ולמצב רוחם במשך היום. תוחלת החיים שלהם יכולה להיות רבה יותר אם הם יצרכו את האוכל והמזון

קרא עוד »
עיצוב אלבומים
שירותים לאירועים
miko

יתרונות באלבומים דיגיטליים

זוגות רבים בוחרים לעשות אלבומים דיגיטליים לאחר אירועים משותפים בכלל וחתונה בפרט על מנת לשמר את הרגעים השמחים ביותר לאורך שנים. כיום יש מגוון רחב

קרא עוד »