הסרת קעקועים באמצעות לייזר

מתודה ייחודית להסרת קעקועים באמצעות לייזר

אם גם אתם שואפים להסיר קעקועים ולעשות זאת בפרקי זמן קצובים, מאד חשוב להבין כיצד השיטה עובדת ומה אתם צריכים לעשות על מנת להסדיר זאת. אתם צריכים להבין כי הפתרון אינו נמצא על שולחן הניתוחים אלא בטיפול הלייזר Fotona qx max. טיפול זה מבוסס על קרני לייזר ייעודיות ששונות זו מזו באורכים, בהתאם לצבע הקעקוע בו הן נדרשות לטפל. טיפול בקרני לייזר לשם הסרת קעקועים נחשב לאחד מהיעילים ביותר בשוק. הוא מוחק טוטלית קעקועים ללא הזדקקות לניתוח, כשהעור אינו נצרב, אלא נשאר חלק וללא צלקות.

להתחיל טיפול בידיעה שהוא יסתיים ללא קעקועים

טיפול Fotona qx max של טופ לייזר הסרת קעקועים יבטיח כי אתם תוכלו להתחיל בדרך חדשה, ללא קעקועים וללא צורך בניתוח. הטיפול מתבסס על קרני לייזר באורכי גל שונים המותאמים לכם על פי סוג הקעקוע שעל עורכם. קעקוע קטן עם מעט צבעים יצריך שימוש במעט קרניים המתאימות אליהם. קעקוע גדול וצבעוני יצריך שימוש בקרניים מרובות המצביעות על הפיגמנטים השונים והמרובים של המיצג.

סילבוס הטיפול הלכה למעשה

סילבוס טיפול הסרת קעקועים עשוי לנוע בין 3 נפגשים ל- 18 מהם. קעקוע קטן/בינוני צפוי להיות מוסר תוך 3-7 מפגשים, בעוד קעקוע גדול צפוי להיות מוסר תוך יותר מ- 7 מפגשים ולרוב לא יותר מ- 18 מהם. במסגרת הטיפול, אתם תקבלו לפני כל כניסה לחדר ההקרנות – חומר למריחה אשר מאלחש את מגע העור והופך את מגע הלייזר מצורב לכמעט לא מורגש. לאחר מריחתו תוכלו להיכנס לחדר הטיפולים לחוויית טיפול לא כואבת עם תוצאות מורגשות בסיומה: היחלשות גווני הקעקוע לקראת מחיקתם.

טיפול חלק וללא תופעות לוואי

זהו אחד הטיפולים היותר בטוחים שניתן למצוא בספרות בנושא הסרת קעקועים. בעוד ניתוח מרבה להשאיר צלקות, כאן לא יהיה אפילו סימן שיזוף בגלל חום הלייזר. העור שלכם יישאר חלק כמו שהוא היה, כולל באזורים בהם היו קעקועים. זהו אחד מהטיפולים המצביעים על ניקיון בעת ביצועו ועל השארת מבנה גוף נקי וחף מסימנים של טיפול מורכב.

התייצבות לכל המפגשים היא חובה על מנת לסיים בזמן את ההסרה

על מנת להבטיח לעצמכם עור חלק ויפה, אתם צריכים להגיע לכל המפגשים על מנת שזה יתהווה בזמן הביצוע שהובטח לכם. במידה ופספסתם מפגש, יש למצוא לו תאריך בו ניתן להשלימו. הדבר עשוי לגרור עיכובים בהגשמת התוצאה הסופי במידה וההשלמה של ההחסרה שלכם עומדת לנסוק מספר רב של ימים קדימה. לכן, עשו כמיטב יכולתכם להתייצב בזמן לכל הטיפולים על מנת לסיים עם ההליך בתאריך שהובטח עבורכם.

הבטיחו תוצאות קבע מוחלטות

זהו אחיד מהטיפולים הבודדים בספרות הרפואית שהוא אינו זמני כמו בוטוקס או חומצה היאלורונית אלא טיפול קבוע שבעטיו מתבצעת הסרה טוטלית של קעקועים. כשאתם לקוחות של הסרת קעקועים ב- Fotona qx max אתם יודעים שהקעקוע בדרך החוצה והעור שלכם עומד לחזור להיות חלק ויפה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מהו הסכם ממון?
Uncategorized
miko

איך ניתן לאכוף הסכם ממון?

לצערנו, לא תמיד הסכמי הממון חוסכים מריבות של זוגות העומדים להתגרש בבתי המשפט. פעמים רבות נערך הסכם הממון לפני הנישואין, אך לפני הגירושין אחד מבני

קרא עוד »
אוכל לגורי כלבים באנימלשופ
צרכנות
miko

אוכל לגורי כלבים באנימלשופ

האוכל של בעלי החיים שלנו הוא חשוב להתפתחותם ולמצב רוחם במשך היום. תוחלת החיים שלהם יכולה להיות רבה יותר אם הם יצרכו את האוכל והמזון

קרא עוד »
עיצוב אלבומים
שירותים לאירועים
miko

יתרונות באלבומים דיגיטליים

זוגות רבים בוחרים לעשות אלבומים דיגיטליים לאחר אירועים משותפים בכלל וחתונה בפרט על מנת לשמר את הרגעים השמחים ביותר לאורך שנים. כיום יש מגוון רחב

קרא עוד »