נעלי נוחות

האם הקורונה השפיעה על קולקציית ההנעלה לקיץ?

קורונה – נגיף קטן שהצליח להשפיע על כל רבדי החיים שלנו. אין מי שלא חש בשינוי הדרמטי שהתרחש בחיי היום שלנו בעקבות הנגיף הזה. אמנם מדינת ישראל שואפת לחזור לשגרה, ולהתגבר על הנגיף בדרכים משלה. וכולנו מקווים שהיא אכן תצליח בכך ותוכל להשיב את השגרה על כנה. אך רבים שואלים כיצד השפיעה הקורונה על עולם האופנה. ובכלל – האם נכרת השפעה גם על קולקציית ההנעלה לקיץ? קראו בהרחבה!

השפעה על הרגלי הקניות

אם בקיץ רגיל כעת כולנו היינו מאובזרים היטב, ועסוקים בהשלמות קלות של פריטי לבוש ואופנה. הרי כעת המצב שונה משמעותית. המכה הקשה שקבלו בעלי העסקים בעקבות הנגיף מגלה לנו שאחוזים ניכרים מקרב האוכלוסייה לא הצליחה עדיין להצטייד לקיץ. וזאת בגין שתי סיבות. הסיבה הראשונה היא טכנית – איך אפשר להצטייד אם היציאות מהבית מדודות ומועטות? איך אפשר לבחור ולמדוד נעליים, אם בקושי אפשר להיכנס לחנויות? כן, טכנית עדיין קשה לבקר בחנויות הנעליים ולרכוש את הפריטים הרצויים. הסיבה השנייה נוסעת מהמציאות השונה בה אנחנו חיים כרגע – בעידן בו מרבית האנשים שוהים כמעט רק בבית, אין שום גורם שידרבן אותנו לרוץ להשלים פריטי לבוש לקיץ.

מה עומד להיות?

אמנם כעת רבים הם האנשים שעדיין נועלים נעלי בית, או נעלי נוחות בלבד. אבל ככל שהזמן חולץ והשגרה חוזרת בהדרגה לחיינו, מסתבר כי קולקציית ההנעלה לקיץ תביע את עצמה במלוא העוצמה. ומי שעדיין לא רכש לעצמו את נעלי הקיץ ימצא את עצמו מבקר, על פי הנחיות משרד הבריאות, בחנויות הייעודיות, וישלים את כל מה שהוא החסיר בימי הקורונה. וכמו שאדם משלים לאחר שעות של רעב ארוחות עמוסות ומוגזמות, יתכן שלאחר ימים של אי קניות, אנחנו עלולים לגלות את עצמנו בסערת קניות שנועדה לחפות על החסר.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: