בני ינאי

בני ינאי

בני ינאי ידוע בזכות שירותו הצבאי המפואר ותפקידו האזרחיים הבכירים. מדובר על איש אשכולות שתרם המון למדינה, הן בזמן שירותו הצבאי והן באמצעות התפקידים המשמעותיים שלו בחייו האזרחיים. מדובר על אלוף משנה במודיעין, בעל ניסיון רב בתפקידי פיקוד ומטה בכירים, אשר שימש בתור מ"גד יוצאי יחידה מיוחדת במשך 7 שנים. כמו כן, הוא שירת בתפקיד בכיר בפיקוד צפון ובתור סגן מפקד אוגדה. בחייו האזרחיים ינאי מונה לתפקידי ניהול בכירים, כולל ניהול שיתופי הפעולה השונים בין משרדי הממשלה. בני ינאי עסק רבות בפיתוח של פלטפורמות דיגיטליות מתקדמות עבור המועצות המקומיות בחברה היהודית והערבית, הוא תרם להקמה של כפרי סטודנטים ומרכזי צעירים, הוא קידם את תחום החינוך ופעל רבות להקמת ערים חכמות. כמו כן, יש לו ניסיון רב בעבודה מול חברות גדולות ומרכזיות במשק, כולל יצירת שיתופי פעולה ומצ'ינג.

בני ינאי – פעילות התנדבותית

בני ינאי ידוע בפעילות ההתנדבותית שלו עבור תושבי הפריפריה. הוא פועל רבות לצורך צמצום הפער בין המרכז לפריפריה, הן בפן הכלכלי והן בפן החברתי. מעבר לכך, בני ינאי מייצג את כלל אנשי המילואים בוועדות השונות, המתקיימות בצבא הסדיר. הוא מספק הדרכה לחיים ומנטורינג לחיילי מילואים בודדים, במטרה לשפר את איכות החיים שלהם. כמו כן, הוא עסק רבות בשיפוץ של בתי נזקקים בנתניה, עם דגש לבתים השייכים לקשישים עריריים. מעבר לכך, הוא אף רכש להם מוצרי חשמל בסיסיים, על מנת לספק להם איכות חיים גבוהה יותר. בנוסף לכך, ינאי עסק בשיפוץ בתיהם של יוצאי אתיופיה בשדרות, והוא רכש גם עבורם מוצרי חשמל בסיסיים.

לסיכום, בני ינאי הינו איש צבא מוערך, בעל ניסיון רב בתפקידים ניהוליים. מעבר לכך, בני ינאי מאמין בשיוויון חברתי וגאוגרפי, ולכן משקיע מזמנו בסיוע לאחרים.

כתוב/כתבי תגובה