השכרת כסאות לאירועים – כמה זה יעלה לכם

השכרת כסאות לאירועים – כמה זה יעלה לכם

עלות שכירת כסאות ושולחנות לאירועים, תלויים בסוג כיסא או בזמן השכירות. ישנם עוד כמה פרמטרים שיש לבחון אך זהו בהחלט דרך טובה לעשות את האירוע שלכם להרבה יותר מושך ומהפנט, שהאורחים שלכם לא ירצו לעזוב אותו.

השכרת כסאות לאירועים – כמה זה יעלה לכם |

עלויות שכירת כסאות מתחילות ב – כמה שקלים לכיסא מתקפל ובסביבות ה 10 שקלים לכיסא אירועים, ועד 20 – 30 ש"ח לכיסא ביסטרו טוליקס.

עלויות השכרת שולחנות מתחילות ב– 30 – 50 ש"ח לשולחן ערסל עץ רגיל, וקצת יותר לשולחן אירועים עגול בגודל 5 אינץ'. מחירי ההשכרה הם לפי זמן ההשכרה שלהם..

אפשרויות להשכרת ציוד לאירועים |

יש מגוון אפשרויות לשולחנות וכסאות להשכרה הזמינים לאירועים, BE יכולה לספק מעט כמו כסא אחד נוסף לארוחת חג וחתונה המשפחתית ועד 5000 שולחנות לתערוכה.

איזה ציוד חשוב יש להביא לאירוע? |

בגדול, כל אירוע יש לו את התכונות שלו. ישנם אירועים שמצריכים ציוד רחב היקף שכולל שולחנות מרובים ומאות כסאות, גופי תאורה ומוצרי בסיס שונים לאירועים.

המחירים אינם כה גבוהים והם מתאימים לכל אדם ולכל נפש בצורה יוצאת מין הכלל. חשוב מאוד להזמין מראש את הדברים כדי שההספקה תהיה אידיאלית לזמנים ולסיבות שאתם תרצו בהם.

שולחנות עגולים וסגלגלים לאירועים |

שולחנות עגולים או שולחנות להשכרה לאירועים, נעים בין 4.35 ש"ח לסיבובים קטנים בגודל 3 מטרים עד לקצה השני של הספקטרום.

אספו נתונים לגבי הקהל שאמור לבוא לאירוע שלכם וחברות המשכירות ציוד לאירועים יידעו בדיוק מה עליהם להביא. זה ייתן לכם את השקט הנפשי מבחינת ארגון האירוע ותכנונו המקצועי עד כמה שרק ניתן לעשות.

כתוב/כתבי תגובה