דובי ענק

ג׳ימבורי גם לחדר הילדים בבית!

ילדים הם עם פעיל. הם אוהבים לקפוץ, לנתר, לשקוע ולתזז. למה לא לאפשר להם זאת? ניתן לספק להם את הסביבה המתאימה ואת המענה המאפשר שייתן להם את האפשרויות להוציא מן הכוח אל הפועל ולפרוק את האנרגיות העצורות בתוכם. אז מי אמר שרק בחצר? למה רק בגינה? אפשר גם בחדר הילדים. חדר הילדים זה החדר בו הילד פועל ומשחק וגם הולך לישון. אפשר לשלב מתקני ג'ימבורי בחדרו, וכך להפוך את החדר למקום נעים ומרתק במיוחד.
מוזמנים להתרשם ממגוון ציוד ג'ימבורי באתר של עידן אל גני.

מהי התועלת ומהם היתרונות?

  • יש ימים חמים וימים גשומים, לא כל יום אפשר לצאת מהבית. ובעידן הקורונה כולנו טעמנו ועודנו טועמים ימים של שהייה ממושכת בין כותלי הבית. ניתן להצטייד בציוד ג'ימבורי מתאים אשר יאפשר לילד להיות פעיל גם בבית. כך לא תגלו כי הוא מאבד את הכושר ומגיע ללילה מלא בכוחות ובלי רצון לישון. הוא יכול להיות פעיל בחדרו וליהנות משפע של פעילויות באמצעות ציוד מתאים.
  • ג'ימבורי מוסיף צבע ונופך משלו למראה חדר הילדים. כמובן שצריך לבחור את האביזרים המתאימים מבחינת גודל החדר, הפינות הפנויות בו וגם הצבעים הדומיננטיים בחדר הילדים. כך החדר ילבש צורה ילדותית ונעימה, וייראה נהדר.
  • ילדים מחפשים לפעול ולהשתולל. הם יעשו את זה בכל מקרה. למה לאפשר להם לטפס על הקירות ולהרוס את הרהיטים? ג'ימבורי יאפשר להם להשתולל בלי לקלקל את הבית. מה גם שהציוד הזה ימנע קלקול של רהיטים ונזקים לבית מכיוון שהילד ימצא את סיפוקו באביזרים ייעודיים.
  • כמה נחמד יהיה לגלות כי הילד אוהב להביא חברים, שמח להשתולל איתם ונהנה עד מאוד לחוות יחד אתם את שעות אחר הצהריים. גם הם ישמחו עד מאוד לבוא להתארח!
    בקרו באתר של 'עידן אל גני', ציוד לגני ילדים:
    http://www.idanelgani.co.il/

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: