כל מה שאת צריכה לדעת לפני הדרכת כלות

כל מה שאת צריכה לדעת לפני הדרכת כלות

עומדת להינשא? חיי הנישואין שונים במהותם מכל מה שהכרת עד היום. את יוצאת לדרך ארוכה שנקודת היציאה שלה היא יום הנישואין, והיא נמשכת לכל החיים. אבל כדי לצעוד בביטחה, כדי למנוע טעויות ולכבוש יעדים בהצלחה – חשוב כל כך לקבל הדרכת כלות טובה, מקצועית ויסודית. רק כך אפשר לקבל כלים מתאימים ולהיות רגועים שאת יודעת לקראת מה את הולכת.

מה שאת צריכה לדעת

  • הדרכת כלות זה מקצוע. הווי אומר שאת צריכה למצוא את המדריכה המקצועית שרכשה את המקצוע בצורה רצינית, ויש לה את כל מה שצריך כדי להנחיל לך את הלמידה על הצד הטוב ביותר. זה כולל הבנה בנפש, ידע רב בנושאי הנישואין והזוגיות, סבלנון ואורך רוח לשמוע ולהבין את ההתלבטויות שלך ועוד.
  • מדריכת הכלות שלך צריכה להתאים לך. נתון זה אומר שלא נכון לבחור מדריכה מוצלחת וטובה לפי המלצות. כי חשוב ל לנסות לחוש האם המדריכה המדוברת מתאימה לך, והאם היא תוכל ליצור אתך את הקשר הטוב והרצוי שנחוץ בלמידה המשותפת. כי כאשר יש ביניכם קליק והבנה, תוכלו להבין זו את זו היטב, היא תדע כיצד לכוון אותך ולתת לך מענה לכל שאלה.
  • יש שיטות שונות ונושאים שיש לגביהם התייחסות שונה בין מגזרים וקהלים שונים. כמו כן יש ענייני הלכה חשובים שיש ללמוד אותם בשימת לב רבה כדי לדעת כיצד לחיות את החיים על פי התורה. בעניין זה יש לברר היטב על אורח החיים של המדריכה ועל השקפת עולמה בנושאי נישואין, הלכה וזוגיות. וזאת כדי להיות בטוחה שהשקפת עולמה של המדריכה תואמת את השאיפות שלך ושל בן זוגך. וכי ההדרכה הולמת ואכן מעניקה לכם את הכלים.

אולי יעניין אותך גם: איך משתמשים בדיאפרגמה

כתוב/כתבי תגובה