מאיפה נולד הרעיון של חשפן לאירועים

מאיפה נולד הרעיון של חשפן לאירועים

האם אתם יודעים מתי החלו החשפנים הראשונים להופיע בהיסטוריה של האנושות? הריקוד החושפני הראשון התקלה בספר הברית החדשה. ספר זה מתאר את שלומית בת הורידאס אשר רקדה עבור המלך הורדוס בעת משתה בוותיקן. הריקוד המדובר נערך ככל הנראה מתישהו בשנת 1501 והפך עם השנים ליותר ויותר חושני, בעוד שנשים במהלך ההיסטוריה רקדו עבור קהל בזמן שליקטו אגוזים. לעיתים ריקודים אלה הובילו גם לקיום יחסי מין בקבוצות, בעוד שכיום אפשר למצוא מועדני חשפנות רבים, שנמצאים כמעט בכל מדינה ועיר גדולה.

 

חשפן לאירועים – מתי נכנסו גברים למקצוע?

ע"פ ההיסטוריה, גברים שרקדו או ביצעו פעילות חושנית בעירום, לא היה חסר. וכבר בימים של שלמה המלך נראה סריסים או נערי שעשוע ששעשעו את ההמון בגופם. מלבד זאת ביוון העתיקה היו לא מעט אירועים בהם התרחצו יחד גברים, משחו את גופם בשמן וערכו האבקות ידידותיות שהניעה את הגוף. במאה העשרים, החלו חשפנים להופיע על הבמות כאשר נשים החליטו שגם להן מגיע שעשוע כיפי וסקסי. מאז החלו הופעות של חשפנים כמו של הצ'יפלנדלס המפורסמים (הצ'יפנלדס הם הרכב חשפנים מיומן שרוקד בתנועות חושניות מול קהל) ושאר פרפורמרים שריריים וחטובים שאפשר עד היום להזמין עבור מסיבות ואירועים.

 

חשפנים כיום

כיום בשנת 2020 הזמנת חשפן לאירועים ממש לא יוצאת מהאופנה! הטרנד עדיין קיים ולוהט והוא מציע לגברים ונשים להנות ממופע חושני של התפשטות בשלבים תוך שלהוב הצופים. חשפנים אפשר להזמין לאירועים פרטיים, למסיבות והופעות, למסיבות רווקות ולשאר מסיבות וחגיגות. בכך אפשר לבלות כל ערב בשיא החושניות עם מקסימום עניין.

כתוב/כתבי תגובה