5 יתרונות בקלנועית יד 2

5 יתרונות בקלנועית יד 2

אם חיפשת דרך לעזור לעצמכם תוך הימנעות מעייפות או כאבים, כדאי שתדעו שקלנועית האי מה שאתם צריכים. קלנועית יכולה לעזור ולהעניק לכם עצמאות מחודשת כאשר אתם כבר לא יכולים ללכת באופן חופשי כמו בעבר.

 

5 יתרונות בקלנועית יד 2

 

 • קלות שימוש
  ככל שעיצובן של הקלנועיות השתפר, כך הם הפכו הרבה יותר נוחים לשימוש והרבה יותר קלים לתפעול. את הכידון ניתן לתמרן אפילו על ידי אנשים עם כוח מוגבל של פלג הגוף העליון, בעוד שהפקדים הבסיסיים, מקלים על לימוד התפעול.

 

 • ניידות
  היתרון העיקרי של הקלנועיות, היא היכולת להחליף את התחבורה ציבורית ורכבים נגישים אחרים, כמו מוניות ואוטובוס. זה מאפשר לכם לנסוע בחופשיות, תוך כדי כך, שאתם יכולים לקחת את הקלנועית שלכם איתכם לכל מקום אליו תרצו להגיע.

 

 • הקלה על הפעילויות היומיומיות
  ירידה בניידות, אם בגלל גיל או מחלה, יכולה להקשות על הפעילויות היומיומיות שלכם בהרבה מובנים. או שאתם צריכים לוותר עליהם לחלוטין, או לקבל עזרה מאחרים כדי לבצע פעילויות שגרתיות כמו קניות, להגיע לפגישות או פשוט להיפגש עם חברים.

 

 • תחבורה ללא רישיון
  קלנועיות ניידות מוגבלות ל 10 קמ"ש בלבד וניתן להשתמש בהן רק באזורי הולכי רגל. ככאלה, הם לא מסווגים כלי רכב ואינם מצריכים רישיון נהיגה. (למעט בקווינסלנד, המציעה רישיון חינם).

 

 • קל להתנייד איתם במקומות ציבוריים
  יש כעת מודעות רבה יותר לנגישות הקלנועיות, דבר זה מקל על כל הקהילה הנצרכת לה, להיות מסוגלת לקחת חלק בפעילויות חברתיות. מכיוון ששטחים ומרכזים ציבוריים מחפשים פתרונות לשיפור הנגישות.

המשתמשים בקלנועיות יד 2 וגם בחדשה, הופכים את החיים לקלים יותר שכן הם יכולים להתנייד באזורים ציבוריים בחופשיות רבה.

כתוב/כתבי תגובה