סושי פירות

איך להכין סושי פירות? פשוט ממה שחשבתם!

סושי מוכר אצלנו בעיקר בהקשר של אוכל יפני עם ירקות ודגים אבל בשנים האחרונות התפתח טרנד של סושי פירות, שהפך לאטרקטיבי לאירועים ובמסעדות. סושי כזה כולל פירות על בסיס דפי סויה ומלית כלשהי. מעליהם אשר למצוא את מגוון הפירות ולבחור בהזמנה מחברה מתמחה בכך. מגשי סושי פירות מתאימים לאירועים גדולים מאחר שהם מכילים מגוון רחב של פירות טרופיים ופרות הדר וכך כל אחד מהנוכחים יכול לבחור מאיזה מגש לקחת. כמו כן, מדובר בפירות באיכות גבוהה במיוחד, שאת חלקם לא ניתן להשיג בחנויות רגילות, המוגשים חתוכים וטריים בעיצוב מיוחד למועד שנקבע מראש.

הרכבת מגש

הכנת סושי פירות אינה מסובכת בפני עצמה, ודורשת עבודה מדויקת עם סושי ועם הפרות, אבל חומרי גלם באיכות גבוהה נמצאים בדרך כלל רק בחנויות ייעודיות ואצל חברות המתמחות בתחום. לכן מומלץ לפנות אליהן. כמו כן ניתן לקבל בהזמנה מגשים דלי קלוריות עם רמת כולסטרול נמוכה, כדי להימנע מפגיעה בבריאותכם. כל חברה המתמחה בתחום תציע לכם מספר אפשרויות מבחינת הרכב הפרות וכמות היחידות והרכישה תהיה בהתאם לצרכים שלכם, בין אם מדובר בארוחה משפחתית או אירוע גדול למוזמנים, מקצועי או חברתי. כמו כן אפשר לבחור את סוג המגש וצבעו וגם את כמות הרולים המונחים בו.

פנייה לחברה אמינה

אחת הסוגיות המרכזיות בכיבוד בישראל היא שאלת הכשרות, ולכן רק חברה אמינה ובעלת ניסיון כמו פרי סטייל מגשי פירות תוכל להבטיח לכם מבחר עשיר של פירות חתוכים בסושי שעדיין יישאר כשר ונגיש למי שמקפיד על כך. חברה אמינה תוכל לספק לכם את מלוא ההזמנה כשאר הפרות טריים מעוצבים ומקושטים באופן מקצועי ולגרום לכם ולאורחים ליהנות מהפירות האיכותיים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: