מתקני שעשועים מונגשים – כי לכל אחד מגיע לשחק

בכל הנוגע לגני שעושים רבים כבר התקדמו הלאה אל גיוון, הנגשה, חכמה וטכנולוגיה, בעוד שאת סוס הנדנדה הרעוע מחליפים מתקנים משולבים. את הקרוסלה מעוררת הבחילה מחליפים מתקני טיפוס מאתגרים. את הנדנדה המסוכנת מחליפה נדנדת אומגה חדשנית או כזאת שמתאימה לכיסא גלגלים, וגן השעשועים הופך אטרקטיבי, מגוון, נגיש ובטוח.

מתקני שעשועים מונגשים הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף וכיום בכל שכונה או עיר חדשה, בכל מרחב שמתחדש ומשודרג  – תמצאו מתקנים שלא נראו בעבר כשהם מותאמים לילדים בכל הגילים, כמו גם לילדים שדרושים מתקנים חכמים ובטוחים יותר או כאלה שמונגשים לבעלי מוגבלויות.

 

שילוב ושדרוג גן השעשועים המוכר

מי שאוהב את גני השעשועים הקלאסיים יכול לשלב מתקנים קלאסיים כמו נדנדה, קרוסלה, סולמות שלבים, מגלשות וכולי עם מתקנים אחרים, או  שיוכל להחליף את אלה הישנים במתקנים חדשים ובטוחים יותר.

 

יצירת מרחב משחק חדש, מושך ומקורי – רק באמצעות חברות מנוסות

חברות מנוסות אשר מומחיות בשדרוג גני שעשועים, או חברות שעוסקות באבזור גנים במתקנים חדשים טובים בטוחים ומונגשים – יוכלו לייעץ לכם לגבי בחירת המתקנים הנכונים עבור המרחב, כמו גם עבור האוכלוסייה, השטח הנתון והמיקום.

בחרו חברות למתקני שעשועים שיכולות לבצע שילוב של מתקני מתכת עם מתקנים קלאסיים, כמו גם למצוא מרחב מתאים למתקני כושר למבוגרים ולילדים/ כאלה שמקנים פעילות אקסטרים ואפילו ייעצו לכם לגבי בחירת מתקני עץ שהופכים את הסביבה למעוצבת וטבעית יותר. בכך המרחב הציבורי שלכם יהפוך לנעים, אטרקטיבי, פעיל וכזה שמקנה לכולם את החופש להנות, להכיר חברים חדשים ולשחק בבטיחות.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: