סו וויד

מה חשוב לדעת על סו וויד

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על אנשים שבוחרים לבשל בשיטת סו וויד, היות ומדובר על שיטה מהפכנית, המאפשרת לרכז את הטעמים ולהעשיר את הארומה של המנה. אומנם ברוב המקרים מדובר על שיטת בישול המתאימה בעיקר להכנה של בשר, אך למעשה ניתן להכין בעזרתה גם סוגים שונים של מנות נוספות, כגון ירקות, קינוחים וכדומה. למעשה, מדובר על שיטה שפותחה על ידי שפים ברמה הגבוהה ביותר, אשר הבינו כי יש צורך לפתח שיטת בישול, שתעצים את הטעם של הבשר. יש להבין כי הבשר מורכב ממספר של רקמות שונות, וכל אחת מהרקמות האלו זקוקה לזמן בישול שונה ולטמפרטורה מתאימה. לכן פותחה השיטה המהפכנית הזאת, המאפשרת לכל אחד ליהנות מטעם גורמה של בשר, באמצעים ביתיים הזמינים לכל אחד. מידע נוסף בנושא תוכלו למצוא גם באתר שף ישראל.

כל מה שמעולם לא סיפרו לכם על סו וויד

למעשה, מדובר על שיטת בישול סו וויד הנשענת על לוח זמנים מוקפד, הקובע רצף של טמפרטורות שונות וזמני בישול תואמים, שיש צורך להקפיד עליהם על מנת ליהנות מהטעם העשיר של המנה. על מנת ליישם בפועל את השיטה, יש צורך להצטייד תחילה בכלים מתאימים. אחד מכלי הבישול החיוניים ביותר הוא הראנר, אשר מורכב ממוט המצוי בתוך כלי עם מים. הראנר נועד כדי לחמם את המים, לערבב אותם לשמור על טמפרטורה קבועה לאורך זמן. כמו כן, יש צורך להצטייד במכשיר הוואקום, אשר נועד כדי לשאוב החוצה את כל האוויר מהשקית הייעודית, שבתוכה נמצא הבשר או המנה המבושלת. באמצעות שני המכשירים האלו, ניתן להעשיר בצורה מדהימה את הטעם והריח של הבשר ולשדרג באופן מהותי את כל המנה. ניתן להכין בצורה זו לא רק בשר, אלא גם ירקות, פירות, גבינות, חמוצים שונים ואפילו קינוחים.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

אטרקציות לאירועים
miko

מצגת לבר מצווה מחוץ לקופסא

מצגת לבר מצווה היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לפרגן לחת השמחה ביום הכי מיוחד והכי חשוב שיש לו בחיים. במצגת יש את כל מה

קרא עוד »
תוספי תזונה
בריאות
miko

מדוע חשוב לצרוך תוספי תזונה?

המזון שאנו צורכים מכילים מרכיבים שונים אשר חלקם חיוניים לגוף שלנו. מדובר בוויטמינים, מינרליים, חלבונים ומרכיבים אחרים. הגוף שלנו זקוק להם בשביל להתפתח, להתחזק ובשביל

קרא עוד »