אטמי אוזניים בהתאמה אישית

אטמים בהתאמה אישית – למי הם מיועדים?

למי אטמים לאוזניים מותאמים? אטמי אוזניים בהתאמה אישית מורכבים מחומר הסיליקון. האטמים ססגוניים כאשר לכל אוזן גוון אחר, לרוב בצבעים אדום לאוזן ימין וכחול לאוזן שמאל, אפשר אף לקבל אותם שקופים והן מקושטים בכל מיני נצנצים מהודרים.

אטמים בהתאמה אישית – למי הם מיועדים?

האטמים מיועדים לבני אדם אשר כניסת מים לאוזניים שלהם בזמן של אמבטיה או לחלופין בעת שחייה בבריכה או בים מסכנת את הבריאות שלהם, כמו למשל- בתום הליך כירורגי כפתורים או כל הליך כירורגי שונה בתחום האוזן החיצונית או עור התוף, קיום נקב בעור התוף, אלרגיה , דלקת או פטרייה באוזן החיצונית, שהתפתחה בשל הרטבה וכיוצא בזאת. המטרה של האטמים אינה למצבים של דלקת אוזן תיכונה.

המים מסבים לבעיה ניכרת, בפרט בקרב ילדים, שלא מבינים כיצד להתמודד עם כניסת המים והשקשוק של המים באוזניים שלהם, הדבר פשוט מפריע להם לשמוע. בנוסף לכך, עובדה שאינה ידועה על ידי המון בני אדם הינה כי התפתחות של דלקת חיצונית, עשויה להיות לרועץ במידה ותסב להזנחה ובשל זאת ילדים ילקו בבעיות שמיעה שהינן בלתי הפיכות.
משמעותי ביותר לשמור על האוזניים של הילדים ושל המבוגרים, שלא עשויים למנוע כניסה של מים לאוזניים שלהם על ידי אטמים בהתאמה אישית, אשר הוכחה זה מכבר האפקטיביות שלהם. בני אדם שעברו הליך כירורגי של כפתורים, בפרט ילדים, שעבורם הינו נדרש, צריכים הגנה ספציפית או כל מי שעובר ניתוח אוזניים או לוקה מפגיעה בהם, כמו לדוגמה – בתום פיצוץ או ירידה בשמיעה בשל פעולה אינטנסיבית באזור שקיים בו סאון חזק, שמסב עבורם רגישות מסוימת.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל באתר מדטכניקה אורתופון!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

הדברת נמלים
בית
miko

איך מתגוננים נגד נמלים?

ראיתם לא מזמן נמלים על השיש? ניסיתם לסלק אותן אך בפועל הן חוזרות בכל יום מחדש? אם כך, טבעי שתתחילו לחשוב קצת יותר ברצינות על

קרא עוד »
יישור שיניים שקוף
בריאות
miko

איך עובד יישור שיניים שקוף

אין כמו 2020 כדי לעבור ליישור שיניים חדשני ומתקדם. אם בעבר יישור השיניים כלל הלבשת פלטה שנראית נורא הן על החיוך והן על ההרגשה בפה,

קרא עוד »