פודקאסטים

תהיו בהאזנה: 5 פודקאסטים שכדאי להכיר

הסבים והסבתות ובוודאי גם ההורים היו מאזינים שעות ארוכות לתוכניות רדיו שונות, ביניהן תסכיתים אשר בכל שבוע היה משודר פרק חדש שלהם. אנחנו, לעומת זאת, זכינו בפודקאסטים. תוכניות מוקלטות שניתן להאזין להם בכל עת, מתי שרוצים, מכל מקום, דרך מכשיר הסלולר, מחשב, טאבלט או באמצעים טכנולוגיים אחרים. בשביל שתוכלו ליהנות מפודקאסטים ברמה גבוהה, הנה 5 פודקאסטים מומלצים.

80 ו-4 – כמו בסדרה

אחת הסדרות הכי מעניינות, מקוריות וייחודיות שהוקרנו בשנים האחרונות בטלוויזיה, היא 80 וארבע. מדובר על סדרה שמציגה גן ילדים בתוך מבנה של בית אבות, ומלמדת על האינטראקציה של הילדים עם המבוגרים. לצד סדרת הטלוויזיה המצליחה, ישנו גם פודקאסט שעוסק במה שקורה בסדרה, מארח מומחים שונים ומציג פרשנויות לדברים שרואים על המסך.

חיות כיס

כל אחד מאיתנו צריך לדעת כיצד להתנהל מבחינה כלכלית. פודקאסט חיות כיס נועד בדיוק בשביל זה. כאן אפשר ללמוד על דברים כלכליים במאקרו ובמיקרו. הפודקאסט מלמד אותנו איך להתנהל על תקציב של משק בית, איך לקרוא ביטוחים וחוזים, כיצד להתמודד עם מינוס בבנק ועוד.

בכל יום נתון

מי שאוהב ספורט חייב להאזין אליו. בכל יום נתון הוא פודקאסט שמשודר 3-4 פעמים בשבוע, בכל פעם על נושא אחר, בין אם זה ליגות ישראליות, ליגת האלופות, NBA, ועוד. הייחוד בפודקאסט הוא, לא מתעסקים בו רק בספורט נטו אלא גם בהיבטים חברתיים ותרבותיים שונים, וכן מציגים הרבה מאוד נתונים שלא נחשפים אליהם בתקשורת באופן רגיל.

שיר אחד

פודקאסט של תאגיד השידור כאן, במסגרתו בכל פעם לוקחים שיר עברי מוכר ומנתחים אותו. הניתוח מתבצע גם מבחינה כרונולוגית (מתי וכיצד הוא נכתב) וכן מבחינה מילולית ומוזיקלית. הפודקאסט עוסק בשירים ישנים וחדשים.

גיקונומי

פודקאסט שאין לו ייחוד ספציפי. הרעיון הוא, בכל פעם מארחים אורח או אורחת בתחום מסוים ומדברים עליו. זה יכול להיות היסטוריה, פוליטיקה, טכנולוגיה, ספורט או כל תחום אחר. הרעיון הוא לחבר את קהל המאזינים לתחום בו מתעסק האורח. אלה יכולים להיות אורחים מוכרים וכן אורחים שאינם מוכרים לקהל הרחב.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם: