משחק גנג'ה

מהם היתרונות של משחקי חשיבה מעץ על משחקי מחשב

הילד שלכם לא עוזב את הפורטנייט? הילד נמצא שעות מול המחשב או המסך? או שהוא מתקשר עם חברים רק כשהם מחוברים און ליין למשחק? אם אתם חשים שהילדים שלכם נמצאים זמן רב מול המסך ומבלים יותר מידי זמן במשחק מחשב – הגיע הזמן להראות להם שאפשר גם אחרת. 

בחירת משחקי חשיבה מאתגרים באתר www.enigmachallenges.co.il עשוי עץ שכיף לשחק בהם יכולה להיות הפתרון. אבל מהם היתרונות של משחקי חשיבה עשויי עץ? הנה כמה יתרונות שחשוב לנו לציין: 

משחקים ממש כמו פעם

אם אתם מבלים זמן רב בלתאר לילדים שלכם איך אתם הייתם משחקים בחצר, קולעים גולות למטרות, ממציאים משחקים במחנה ומשחקים כמו שילדים צריכים לשחק – כדאי שתמחישו להם מהו משחק שאינו כולל מחשב. עם משחקים כמו סגור קופסא, לידו, משחק גנג'ה בינונית , דומינו, בריקדה, שולחן ביליארד קטן וכולי – אפשר לשחק ממש כמו פעם. 

יוצאים מהמסכים

זמן המסך של הילדים שלכם עובר כל גבול! לכן חשוב להגביל אותו ולהציע במקומו זמן משחק. משחקי קופסא, משחקי זוגות, מחשבה ליחידים ועוד יהיו אלטרנטיבה ראויה ומושלמת עבור ילדים וישמשו סוג של ברירת מחדל בהתחלה, תוך שעם הזמן הילדים יעדיפו לשחק משחקי קופסא או מחשבה ויזנחו את משחקי המחשב. 

עובדים עם כל הגוף 

כאשר מתעסקים עם קוביות, פאזלים, דומינו, משחקי מתכת שיש להפריד, לוחות משחק וכדומה: משחקים עם כל הגוף. אם תבחרו משחקי מחשבה מעץ תוכלו לראות איך הילדים שלכם יוצאים מהמסכים, מחדדים את המחשבה, לא נחשפים לאלימות (כמו זאת שבמשחקי המחשב) ונהנים משיתוף פעולה שעם חברים או עם כל המשפחה. 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מופע לפורים
נופש ופנאי
miko

מופע לפורים

כל מי שמתכנן אירוע מיוחד וחוויתי עבור הילדים לכבוד פורים, חייב לבחור את המופע המתאים ביותר. חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט

קרא עוד »
פינות אוכל מעוצבות
צרכנות
miko

פינות אוכל מעוצבות

פינת האוכל שבכל בית, מספקת לכל אדם את האפשרות לערוך ארוחות משפחתיות בצורה נוחה, קלה ונעימה, לשבת סביב השולחן לארוחות מפנקות עם האורחים שהוא בוחר

קרא עוד »