וטרינר לכלב

מתי לרוץ עם הכלב לוטרינר?

מתי לרוץ עם הכלב לוטרינר?

ההמלצה הגורפת עבורכם, בכל מצב של שינוי בהתנהגות או לחלופין מציאת סימפטומים שמורים הודות לקות בריאותית, ליצור קשר בטלפון עם הווטרינר. הווטרינר יכול לעזור לכם כבר בשיחה טלפונית לאתר את הבעיה, לייעץ עבורכם הודות טיפול רפואי, עד אשר תבואו פיזית אל הווטרינר או שהווטרינר יבוא אליכם.

סימנים אשר מוכיחים מקרה של חירום  בכלב שלכם –

  • במידה ולכלב שלכם יש עיניים מעורפלות או עיניים אדומות – ניתן להסיק המון תרחישים הודות בריאות הכלב שלכם על ידי הסתכלות בעיניים שלו. בכל מצב שיש לו עיניים מעורפלות או עיניים אדומות, משמעותי לבוא אל הווטרינר כמה שיותר מהר, בשל כך כי סימפטומים אלו עשויים להורות הודות זיהום חמור.
  • מצב של שיתוק – במידה והכלב שלכם אינו יכול לנוע או לעמוד – עליכם ליצור קשר בדחיפות עם ווטרינר ולבוא כמה שיותר מהר לאבחון בקליניקה שלו.
  • במידה וקיימים שלשולים לכלב שלכם – עודף של שלשולים מורים הודות לקות שדורשת טיפול זריז, בפרט במידה ויש ברשותכם גור. שלשול קבוע יכול להורות על כל מיני בעיות בריאותיות, בשל כך צריך להגיע מהר לווטרינר במרכז.

תסמינים אשר יכולים להורות על בעיה בריאותית, שלא מקורה במצב חירום –

קיימים אף סימפטומים שמורים הודות בעיה כל שהיא שבעטיה שהכלב שלכם אינו חש בטוב, אבל הינם סימפטומים שלא מורים הודות מצב חירום, בשל כך הנכם עשויים לקבוע תור בקליניקה עבור בדיקה כללית. הסימפטומים הכי נפוצים הינם כלהלן –

  • אי שקט – כלב אשר מסתובבים בגינה או בדירה שלכם באי שקט ובאי מנוחה ובלי הרף, לוקה לרוב בדווי ובבעיה בריאותית.
  • שינוי בהתנהגות של הכלב שלכם – במידה שהכלב שלכם אינו מתנהג במצב האופייני לו, יש להניח כי הינו לוקה בבעיה בריאותית וצריך לקבוע תור אצל הווטרינר.
  • אי רצון לאכול – כאשר הכלב שלכם מגלה אי רצון לאכול, שלא כהרגלו ולוקה באי תיאבון סביר להניח כי הינו סובל מדווי או כל בעיה שונה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

אטרקציות לאירועים
miko

מצגת לבר מצווה מחוץ לקופסא

מצגת לבר מצווה היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לפרגן לחת השמחה ביום הכי מיוחד והכי חשוב שיש לו בחיים. במצגת יש את כל מה

קרא עוד »
תוספי תזונה
בריאות
miko

מדוע חשוב לצרוך תוספי תזונה?

המזון שאנו צורכים מכילים מרכיבים שונים אשר חלקם חיוניים לגוף שלנו. מדובר בוויטמינים, מינרליים, חלבונים ומרכיבים אחרים. הגוף שלנו זקוק להם בשביל להתפתח, להתחזק ובשביל

קרא עוד »