שק איגרוף

שק איגרוף – כך תבחרו את השק המתאים עבורכם

שק איגרוף – כך תבחרו את השק המתאים עבורכם

בחירה מיטבית של שק איגרוף עשויה להשפיע באופן ניכר על האימונים ואף על מידת הבטיחות שלכם. על ידי שק איגרוף הולם אפשר לפתח את היכולות שלכם, להיטיב את הזריזות והן לחטב ולחזק את שרירי הגוף שלכם. אך בחירה בשק איגרוף בטיב לא מצוין או לחלופין בחירת שק איגרוף שאין הינו תואם את האימון שלכם, עשויה להסב נזק וכן לפציעות. בשל כך, הטיפ שלנו עבורכם הינו לקרוא היטב את המאמר הזה, אשר נכתב בפרט עבורכם, על מנת שתשכילו כיצד לבחור שק איגרוף בדרך הכי מיטבית.

משקל

בחירת המשקל של שק האיגרוף מהווה אחד הפרמטרים הכי משמעותיים בבחירה של שק האיגרוף. מן ההיבט הראשון, באם תבחרו שק איגרוף קל מדי וכל מכה תסב לו להתעופף ומן ההיבט האחר, באם תבחרו שק איגרוף כבד מדי יש צ'אנס כי כל מכה ובעיטה תכאיב לכם מאוד.  תיתנו את הדעה שלכם הודות הוואריאציה לבחירת משקל מיטבי עבור שק איגרוף אשר מתאימה לשקי איגרוף נתלים בלבד , בשל כך כי שקי איגרוף עומדים בנויים באופן אחר. חוק האצבע גורס, כי צריך לבחור בשק איגרוף שהוא מחצית ממשקל הגוף שלכם ואף באם קיימת דרישה לעגל את המספרים, כדאי לכם לעגל אותם אל מול למטה. באופן זה למשל, במידה והנכם שוקלים שבעים ק"ג, משקל שק האיגרוף הכי כדאי עבורכם הוא בין שלושים לבין שלושים וחמישה ק"ג ובהתאמה – במידה והנכם שוקלים שמונים ק"ג, משקל שק האיגרוף הכדאי ביותר עבורכם הוא בין שלושים וחמישה לבין ארבעים וחמישה ק"ג.

עוד נתון משמעותי בבחירת שק איגרוף הוא הגודל שלו

  • שקי איגרוף באורך שמונים ס"מ נהדרים עבור ילדים.
  • שקי איגרוף באורך בין שמונים לבין תשעים ס"מ הולמים עבור אימון באזור קטן והן להטבה של הטכניקה.

המידע באדיבות אתר https://menasport.co.il

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

תוספי תזונה
בריאות
miko

מדוע חשוב לצרוך תוספי תזונה?

המזון שאנו צורכים מכילים מרכיבים שונים אשר חלקם חיוניים לגוף שלנו. מדובר בוויטמינים, מינרליים, חלבונים ומרכיבים אחרים. הגוף שלנו זקוק להם בשביל להתפתח, להתחזק ובשביל

קרא עוד »