איך לגבש צוות

איפה מאגר פעילויות ODT לילדים?

פעילויות ODT לילדים הן פעילויות המתבצעות בסביבה חיצונית ולא בכיתות. יחד עם זאת, ניתן לקיימם גם באולמות גדולים כמו אולמי ספורט. את הסדנאות, הכוללות משחקים מגוונים המיועדים לקבוצות, מארגנות חברות מקצועיות אשר מתמחות בתחום. המגוון הרב של המשחקים והפעילויות הנוספות מאפשר לכל חבר בקבוצה לגלות יצירתיות, לפתח חשיבה מחוץ לקופסא, להבליט תכונות אישיות, בין אם הן כושר מנהיגות או אחרות המעידות על יכולת עבודה בתוך מסגרת ועוד. כל אלו בדרך ליצירת ו/או הידוק קשרים חברתיים, להיכרות אינטימית יותר של חברים ועוד.

עבודת צוות

פעילויות אלו נעשות באווירה שונה מזאת הרשמית והמהודקת שבתוך הכיתות. האווירה היא אווירת משחק משוחררת ואף מועברת בשיטות מהנות וקלילות. יחד עם זאת, יש משימות מורכבות שחייבות להתבצע בעבודת צוות. מה שנחמד בכל אלו הוא הדרישה לעבודה קבוצתית. כל אחד יתרום מתכונותיו, כישוריו והידע שלו לטובת המאמץ הכללי. כאשר המשימה מושלמת אזי הסיפוק האישי גדול, ולצידו, הסיפוק מהצלחת עבודת צוות. כך תורמת הפעילות ODT לילדים לגיבוש חברתי התורם, בסופו של דבר, לפעילות לימודית וחברתית המתבצעת לאחר מכן בדרך של שגרה.

משחקים רבים

מאגר פעילויות ODT לילדים כולל שפע של משחקים. המשחקים מתאימים לילדים מגיל  6 ובחירתם מותאמת בהתאם להרכב הקבוצה ולצורך. הקבוצה נחלקת לקבוצות משנה וכל ילד בקבוצה זוכה ליחס אישי. ניתן למצוא משחקי חשיבה, בניית מגדלים, דוכני קליעה ומשחקים נוספים עם עזרים מגוונים. חלקם משוחקים על הדשא או על הקרקע, אחרים על דוכנים וסטנדים ועוד. הפעילות מתאימה לאירועי ימי הולדת, סוף שנה ועוד. ההנאה המופקת תורמת מאוד להצלחת כל אירוע. מומלץ ליצור קשר עם חברה מקצועית בעלת מוניטין בתחום. מנהליה  מגיעים מרקע חינוכי ויודעים להעביר את הסדנאות בדרך המתאימה ביותר.

קראו עוד על איך לגבש צוות

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

אטרקציות לאירועים
miko

מצגת לבר מצווה מחוץ לקופסא

מצגת לבר מצווה היא הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לפרגן לחת השמחה ביום הכי מיוחד והכי חשוב שיש לו בחיים. במצגת יש את כל מה

קרא עוד »
תוספי תזונה
בריאות
miko

מדוע חשוב לצרוך תוספי תזונה?

המזון שאנו צורכים מכילים מרכיבים שונים אשר חלקם חיוניים לגוף שלנו. מדובר בוויטמינים, מינרליים, חלבונים ומרכיבים אחרים. הגוף שלנו זקוק להם בשביל להתפתח, להתחזק ובשביל

קרא עוד »