ניתוח להצרת האף

איך מתבצע ניתוח להצרת האף? מה שחשוב לדעת

הדבר הראשון, והחשוב ביותר, שצריך לדעת על ניתוח להצרת האף, זה שצריך לעשות מספר בדיקות. מעבר לכך שהרופא המנתח צריך לראות את המטופל, את אפו ולהבין מה המטופל היה רוצה, הוא יבקש גם לראות תוצאות של בדיקות דם וכדומה. בדרך כלל במהלך ניתוח להצרת האף יוסרו תחילה הסחוס, רקמות העור וגם עצמות האף. כל הפעולות האלה למעשה יאפשרו לרופא להזיז את האף לכל כיוון נדרש, ללא כל התנגדות וללא כאבים, והכול במטרה לעצב מחדש את אפו של המטופל. כדאי לדעת שלא פעם הרופא יחליט גם על השתלת סחוס וזאת כדי לקבל את המנה הרצוי. 

האם נשארות צלקות אחרי ניתוחים כאלה? 

התשובה היא בפירוש לא. אומנם זה נכון שבעבר היה חשש לכך, אך היום, עם כל הטכנולוגיה והציוד שעומד לרשות הרופאים המנתחים, כבר אין סיבה לחשוש מצלקות. למעשה, על הפעולות שהרופא מבצע במסגרת אותו ניתוח להצרת האף מתבצעות ישירות דרך הנחיריים, בלי כל חתך חיצוני, מה שמסביר מדוע צלקת היא בכלל לא משהו שצריך לחשוש ממנו. 

האם ההתאוששות אחרי ניתוח כזה מורכבת? 

אם אתם חולמים לעשות ניתוח להצרת האף מזה שנים אך עד היום דחיתם את העניין כי חששת שההחלמה תהיה מורכבת מידי, אתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. בפועל אנחנו רואים שהיום ההתאוששות מניתוחים מהסוג הזה מאוד מהירה, אם כי כמובן שצריך להישמע להנחיות של הרופא. כמו כן, כמובן שיש קשר ישיר בין בחירת הרופא המנתח ובין הצלחת הניתוח, כך שבהחלט כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים. רק רופא מנוסה, מקצועי וכזה שיש לגביו הרבה המלצות, כמו למשל ד"ר מרקוס הראל, הוא האדם הנכון שאצלו כדאי יהיה לקבוע תור לניתוח המבוקש.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

איך בוחרים צלם לאירועים?

בחירת צלם לאירוע היא משימה פשוטה אך חשובה מאוד. לא פעם אנשים מחפשים צלם אירועים ובוחרי אותו לפי המחיר אותו הוא דורש ופחות על פי

קרא עוד »
מופע לפורים
נופש ופנאי
miko

מופע לפורים

כל מי שמתכנן אירוע מיוחד וחוויתי עבור הילדים לכבוד פורים, חייב לבחור את המופע המתאים ביותר. חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט

קרא עוד »