4 טיפים להרחקת יונים

יונים – כמה נחמדים הם כשהם בתעופה מרחוק. כמה לא נעים לפגוש אותם ברמה קבועה במרחק קטן. כן, הרבה מאוד אנשים מתמודדים עם המזיקים הללו באופן קבוע, וחפצים למצוא פתרונות עבודה בגובה שישימו קץ ליונים הטורדניות. הם גורמות רעש, מביאות המון לכלוך וכולנו מחפשים דרך יעילה ומהירה להיפטר מהם. להלן ארבעה טיפים שהוכחו כיעלים להרחקת יונים.

הטיפים שיעזרו לכם להרחיק את היונים

  1. יונים מסתנוורות מאור השמש שחוזר אליהן. לכן מומלץ לתלות דיסקים באזור בו הן נוטות לבקר או להתאזרח. שרשרת של דיסקים או דיסקים בודדים בנקודות המתאימות יעזרו לכם להפחית משמעותית את הביקורים של היונים.
  2. יונים מחפשים לעמוד על משטחים שנוחים להם. הם לא יוכלו לעמוד על משטחים שדוקרים להם את הרגליים, או על משטחים דקיקים. לכן ניתן להתקין דוקרנים ייעודיים או למתוח חוט דק במידת האפשר. כך הם לא יוכלו למצוא לעצמם תנוחה נוחה. הם יאלצו לחפש להם מקום אחר לשכון בו.
  3. התקנת רשתות היא אחת הפתרונות המעולות והמומלצות ביותר. כי כל הפתרונות האחרים מנסים להסביר ליונים שזה לא המקום שלהם. רשת מהווה מחיצה חוסמת שאינה מאפשרת להם להיכנס פנימה – כל עוד הרשת מותקנת היטב. ניתן להתקין רשתות ליונים במגוון מקומות; מסתורי כביסה, וכן מרפסות באמצעות שירותי סנפלינג ישראל המתמחים בעבודות גובה.
  4. ניקוי רציף הוא דבר חשוב מאוד. שכן הפסולת של היונים מזמינה אותם לבוא הלאהו לשהות שוב באותם מקומות בהם הם שהו אתמול. אם תתמידו בניקיון ותשלבו גם אמצעים נוספים להרחקת היונים, בהחלט ייתכן שהיונים יעזבו את המקום, או לכל הפחות ימעיטו את שעות השהייה שלהם בו.

כל הטיפים יכולים להועיל. אבל מי שרוצה לתת תשובת מחץ ליונים ולהיות בטוח שהם לא כאן עוד, יפנה אל אנשי מקצוע בענף עבודות אינסטלציה בגובה.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

איך בוחרים צלם לאירועים?

בחירת צלם לאירוע היא משימה פשוטה אך חשובה מאוד. לא פעם אנשים מחפשים צלם אירועים ובוחרי אותו לפי המחיר אותו הוא דורש ופחות על פי

קרא עוד »
מופע לפורים
נופש ופנאי
miko

מופע לפורים

כל מי שמתכנן אירוע מיוחד וחוויתי עבור הילדים לכבוד פורים, חייב לבחור את המופע המתאים ביותר. חשוב לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק לא מעט

קרא עוד »