תביעה חוק סיעוד

תביעה חוק סיעוד – איך עושים את זה נכון?

תביעת חוק פוליסה מחברות הביטוח יכולה להרגיש לפעמים כמו לטפס על הר גבוה וחלקלק. חברות הביטוח, באופן לא מפתיע, יצרו מנגנונים מסודרים ומתוחכמים שיעזרו למנוע כל בקשה של הכסף שמגיע לכם. 

כן, כן, שמעתם נכון. חברות הביטוח יערימו קשיים בירוקרטיים ואחרים העיקר שלא תקבלו את הקצבה שמגיעה לכם. הם יודעים שאם תקבלו את הקצבה הם יצטרכו לשלם לכם כמה אלפי שקלים כל חודש והם ממש, אבל ממש, לא רוצות. אז איך אפשר בכל זאת להצליח? להתחכם גם כמובן, ככה תעשו את זה. 

איך לתבוע את חברות הביטוח ולנצח

זה אולי מתסכל אבל ידוע מראש, חברות הביטוח לא שמחות לתת כסף. כדי לקבל את מה שמגיע לכם אתם צריכים להבין את כללי המשחק. 

חברות הביטוח לא פועלות בניגוד לחוק, הם פשוט למדו את הסעיפים, הם יודעים איזה סעיפים אתם לא מכירים שעומדים לטובתם וככה הם מכשילים אתכם ומוציאים אתכם לא זכאים בגלל סעיף 88 שורה 3 בהערה. בגלל זה, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות זה ללמוד את כל הסעיפים ואז להבין איך אתם מציגים את עצמכם אצל המבקר בצורה הכי מתאימה כדי שתקבלו קצבה כמה שיותר גבוהה, ראו לדוגמה תביעה חוק סיעוד.

אם צריך לצבוע את הפנים באפור, עשו זאת. אם צריך מקל הליכה, תשיגו. הכסף הוא שלכם וכשיש גורמים שמנסים להתחכם ולא לתת את מה שמגיע, הכי כיף זה פשוט לעשות את ההיפך. להתחכם איתם ולנצח. לגרום להם לשלם לכם כמה שיותר כל חודש, עד השקל האחרון.

דבר נוסף שחשוב להקפיד זה להגיש את כל המסמכים. כן, יכול להיות שזה ייקח לכם כמה ימים, אבל תאמינו, אתם לא תתחרטו. זו הכנסה פסיבית בשבילכם בשנים הבאות.

> מידע מקצועי נוסף ניתן לקבל באתר https://www.siud-law.co.il!

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מיהו אדם טל?
כללי
miko

מיהו אדם טל?

היום כמעט כולם שמעו כבר על אדם טל, היות והוא הופיע בכמות עצומה של תוכניות טלוויזיה, כתבות בעיתונים, סרטונים במדיות החברתיות השונות וכדומה. מדובר למעשה

קרא עוד »