איתור מיקוד

מאיתור מיקוד ועד ביטוח: מדריך מקוצר לשופינג בטוח ברשת

רבים יסכימו כי קניות ברשת זאת אחת החוויות הכי מהנות ומשתלמות שיש. אפשר למצוא בקלות פריטים מיוחדים שאין במקום אחר, המחירים הם לרוב זולים באופן משמעותי מאלו של מוצרים בחנויות פיזיות בארץ שם תשלמו גם על משכורות לעובדים, שכירות והוצאות נוספות במחיר הסופי וכמובן שאין כלל צורך לקום מהספה בשביל לבצע רכישה. עם זאת, ברכישת אונליין יש גם סכנות ולפעמים אנו עלולים לקבל מוצר פגום או חסר, לא לקבל את המוצר כלל וליפול קורבן חלילה לניסיון עוקץ וגניבה של פרטי האשראי שלנו. על כן, הנה מדריך מקוצר לשופינג בטוח.

איתור מיקוד

הדבר הכי חשוב כמעט, הוא לוודא כי המוצר אכן יגיע אליכם בזמן. מרבית האתרים הרציניים מאפשרים להזין מיקוד, מה שמקל באופן משמעותי על הגעת המוצר לכתובת. מומלץ בהחלט לבצע איתור מיקוד לפני הזנת פרטי נמען ולא להשלים את הרכישה לפני שעשיתם את זה.

בחירה באתרים מובילים ומוכרים

דרך טובה למדי לדעת כי אתם מבצעים רכישה בטוחה היא לרכוש אך ורק מאתרים גדולים ומוכרים כמו איביי, עלי אקספרס ואמזון. כמובן שישנם אתרים קטנים יותר שהם בטוחים ומומלצים, אבל שווה להכיר אותם לעומק מראש. אל תתפתו לרכוש מוצר מאתר לא מוכר, גם אם אתם ממש רוצים והוא זול משמעותית ממקומות אחרים. אדרבא, יכול להיות שמדובר בניסיון עוקץ, מומלץ לשמור מרחק.

המלצות

ההמלצות הן הדרך הכי טובה לדעת לקוחות אחרים שרכשו מוצרים מאותו מוכר יצאו מרוצים. אם מרבית הביקורות הן חיוביות כנראה שזה בסדר ללכת על זה, אבל גם רשימה שנוטה לחמישים חמישים מבחינת חלוקת הביקורות צריכה להדליק נורה אדומה שכן יכול להיות שמדובר בניסיון עוקץ ב"שיטת מצליח".

ביטוח

כשאתם רוכשים מוצרים קטנים וזולים יחסית, אין צורך לבטח את הרכישה. עם זאת, ככל שמדובר במוצר יקר יותר, שווה לשקול ביטוח לכל העסקה. מוכרים אמורים לקבל בברכה את הצעד הזה ואם הם מביעים הסתייגות יכול להיות שגם כאן כדאי דווקא להתרחק.

הקפידו על הדברים הללו ותוכלו להנות מרכישות טובות ובטוחות! 

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מיהו אדם טל?
כללי
miko

מיהו אדם טל?

היום כמעט כולם שמעו כבר על אדם טל, היות והוא הופיע בכמות עצומה של תוכניות טלוויזיה, כתבות בעיתונים, סרטונים במדיות החברתיות השונות וכדומה. מדובר למעשה

קרא עוד »