הסטודיו לצילום "פרפרים"

לתעד את הרגע: 6 טיפים חשובים בבחירת צלם מקצועי

זה לא משנה אם מדובר באירוע משפחתי, היריון מתקדם או תיעוד של זוגיות מאושרת – כשאנחנו רוצים להנציח את הרגעים הכי יפים בחיים, חשוב שנבחר בצלם מקצועי שיודע לעשות את העבודה. במקרים רבים, אנשים בוחרים באיש מקצוע לא מנוסה ולאחר יום הצילומים מתאכזבים לגלות כי התוצאה הסופית רחוקה ממה שהם דמיינו והם נאלצים להיפרד בכל זאת מסכום כסף לא מבוטל. על כן, הנה שישה טיפים חשובים בבחירת צלם לפעם הבאה שיעזרו לכם לבחור נכון.

ניסיון עשיר

ככל שתבחרו בצלם או בסטודיו עם ניסיון עשיר יותר, כך אתם צפויים ליהנות מתוצרים איכותיים יותר. צילומים ייחודיים של הסטודיו לצילום "פרפרים" למשל, מצביעים על ניסיון רב שנים בתחום ואפשר לראות כי מדובר בעבודה מקצועית. מומלץ לבקר באתרים השונים של הצלמים ולהתרשם.

תיק עבודות

כרטיס הביקור של כל צלם באשר הוא, הוא תיק העבודות שלו. בקש מהצלמים שאתם מדברים איתם לראות את תיק העבודות ובחנו אם יש מגוון של סגנונות, אם הקומפוזיציה טובה ואם ניצול התאורה הוא נכון ואופטימלי. צלמים עם תיק עבודות דל או ללא תיק עבודות צריכים להדליק אצלכם נורה אדומה.

תוצרים מגוונים

כמו לאמנים בתחומים שונים, גם לצלמים יש נטייה לקיבעון לפעמים ולכן חשוב לעבור על עבודות שונות שלהם. אם אתם רואים כי הן דומות מאד, כדאי לבחור בהם רק אם הסגנון הספציפי באמת מדבר אליכם.

התמקצעות בתחום הצילום שלכם

אם אתם מחפשים צלם לחתונה לא תבחרו בצלם טבע נכון? בדקו כי הצלם שאתם פונים אליו מתמחה בסגנון הצילום של האירוע שלכם.

כימיה

סמכו על תחושת הבטן שלכם לגבי האינטראקציה עם הצלם. הכימיה ביניכם היא חשובה מעין כמוה ואם יש כימיה טובה, סיכוי סביר ביותר שזה יבוא לידי ביטוי בתוצרים הסופיים. 

מחיר

המחיר הוא שיקול חשוב ללא שום ספק. הגדירו לעצמכם מסגרת תקציבית ופנו לכמה צלמים עד שתמצאו את ההצעה שמתאימה לכם.

בשורה התחתונה, אם תקפידו על הדברים האלו תוכלו למצוא צלם איכותי לכל אירוע מרגש שאתם מעוניינים לתעד.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

Uncategorized
miko

חידון אוכל

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, אשר מחפשים אחר בילויים מעניינים יותר ומרגשים יותר. אין ספק כי הבילויים הרגילים הכוללים סרט, ארוחה, פאב או בית

קרא עוד »