אביזרי נוי לבית

כריכת ספרים – איך זה עובד?

כאשר מדובר על כריכת ספרים, מדובר על כריכת הספר באמצעות שתי שיטות מרכזיות: כריכה קשה או כריכה רכה. לכל כריכה יש יתרונות וחסרונות ועל כן, אם אתם מעוניינים לכרוך את הספר שלכם, חשוב מאוד שתבחרו את הטובים ביותר בתחום כריכת ספרים וזאת בכדי שתהליך הכריכה יתבצע בצורה הטובה ביותר שיכולה להיות.

כריכה רכה מול כריכה קשה

מבחינה טכנולוגית, כריכה רכה היא מהירה יותר, זולה יותר וכמובן, מתאימה הן להפקה של כמות משמעותית של ספרים והן עבור מספר עותקים קטן. כריכה זאת מתבצעת באמצעות הדבקת הניירות של פנים הספר לכריכה. מדובר על כריכה אשר נחשבת לצעירה, מודרנית וקלילה. כריכה קשה לעומת הכריכה הרכה היא מורכבת יותר מבחינה טכנולוגית וכן היא יקרה יותר. כריכה קשה מתאימה לספרים בהפקות של 1000 עותקים ומעלה. מבחינה שיווקית ניתן לומר שכריכה קשה משדרת רצינות, מכובדות וסולידריות. חשוב מאוד להתאים את הכריכה לאופי הספר, לסוג הספר ועוד.

כיצד מתבצע הליך כריכת ספרים

ראשית כל, יש צורך לעצב את הכריכה. הסופר כמובן של הספר אמור להיות מעורב לחלוטין בהחלטות הנוגעות לעיצוב הכריכה של הספר שלו. לאחר שאנשי המקצוע העוסקים בכריכת הספר מקבלים את המידע אודות הספר וסוגו, הם יכולים להציע עיצוב כריכה עבור הסופר. לאחר שהם מבצעים את עבודת העיצוב הם שולחים לסופר את הכריכה לאישור וכן את גב הספר לאישור. רק לאחר שהוא מאשר את זה, ניתן להתחיל בשלב הכריכה. כריכת הספר צריכה להתבצע בצורה המקצועית ביותר כפי שעושים TANNA, הן מבחינת הדפסת הכריכה בצבעים הטובים ביותר ובטקסט הברור ביותר והן מבחינת יצירת ספר איכותי, חזק, עמיד ונוח לקריאה. עבור הליך כריכת ספר יש לבחור באנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום.

שתפו את הפוסט עם חברים

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email

אולי יעניין אתכם:

מיהו אדם טל?
כללי
miko

מיהו אדם טל?

היום כמעט כולם שמעו כבר על אדם טל, היות והוא הופיע בכמות עצומה של תוכניות טלוויזיה, כתבות בעיתונים, סרטונים במדיות החברתיות השונות וכדומה. מדובר למעשה

קרא עוד »